Cerkno Cup 2018 22.8.2018 21:23:21
Start list by classes (stage 2 - Middle WRE)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 2
 
M16 SEEOC (2210m, 55m)
1. 312 7300280 Petrov Kaloyan M16 SEEOC Team Bulgaria BUL 01:00
2. 309 1401600 Adrian Iacob M16 SEEOC Team Romania ROU 03:00
3. 317 2107053 Poženel Natan Maj M16 SEEOC Team Slovenia SLO 05:00
4. 305 1000303 Spataru Evghenii M16 SEEOC Team Moldova MDA 07:00
5. 314 8212100 Ivanov Aleksandar M16 SEEOC Team Bulgaria BUL 09:00
6. 308 1401644 Nandor Csis M16 SEEOC Team Romania ROU 11:00
7. 300 2114766 Milekić Đorde M16 SEEOC Team Serbia SRB 13:00
8. 316 2077853 Jevševar Martin M16 SEEOC Team Slovenia SLO 15:00
9. 304 1000304 Iordatii Vladimir M16 SEEOC Team Moldova MDA 17:00
10. 311 2013453 Nedkov Nikolay M16 SEEOC Team Bulgaria BUL 19:00
11. 299 2077049 Najdanović Milan M16 SEEOC Team Serbia SRB 21:00
12. 315 2069807 Kavčič Domen M16 SEEOC Team Slovenia SLO 23:00
13. 302 8135002 Gobec Jan M16 SEEOC Team Croatia CRO 25:00
14. 307 1401619 Catalin Vadean M16 SEEOC Team Romania ROU 27:00
15. 306 1300762 Vîrtan Maxim M16 SEEOC Team Moldova MDA 29:00
16. 313 9500007 Shterev Preslav M16 SEEOC Team Bulgaria BUL 31:00
17. 310 1401616 Alexandru Catana M16 SEEOC Team Romania ROU 33:00
18. 303 1300767 Davîdov Iaroslav M16 SEEOC Team Moldova MDA 35:00
19. 301 435127 Kostić Nikola M16 SEEOC Team Serbia SRB 37:00
20. 318 2120869 Luznar Aljaž M16 SEEOC Team Slovenia SLO 39:00
 
M18 SEEOC (2640m, 60m)
1. 333 2077008 Šaljić Adi M18 SEEOC Team BIH BiH 01:00
2. 342 1401691 Peles Vlad M18 SEEOC Team Romania ROU 03:00
3. 353 2077612 Rupnik Ambrož M18 SEEOC Team Slovenia SLO 05:00
4. 355 2046113 Todorovski Jovan M18 SEEOC Team Macedonia MKD 07:00
5. 346 8636964 Neykov Valentin M18 SEEOC Team Bulgaria BUL 09:00
6. 356 2046103 Trajkoski David M18 SEEOC Team Macedonia MKD 11:00
7. 332 2077009 Pandzić Feđa M18 SEEOC Team BIH BiH 13:00
8. 347 8655565 Borisov Petar M18 SEEOC Team Bulgaria BUL 15:00
9. 336 233328 Nikodijević Aleksa M18 SEEOC Team Serbia SRB 17:00
10. 341 1401647 Iurichin Nichita M18 SEEOC Team Moldova MDA 19:00
11. 350 2077609 Gantar Tjaž M18 SEEOC Team Slovenia SLO 21:00
12. 337 1289347 Kukec Jura M18 SEEOC Team Croatia CRO 23:00
13. 345 1401646 Crisan Ionut M18 SEEOC Team Romania ROU 25:00
14. 335 1413994 Radovanović Marko M18 SEEOC Team Serbia SRB 27:00
15. 348 8640387 Kotkov Toma M18 SEEOC Team Bulgaria BUL 29:00
16. 352 9101667 Blaž Matic M18 SEEOC Team Slovenia SLO 31:00
17. 354 2046106 Veleski Hristijan M18 SEEOC Team Macedonia MKD 33:00
18. 343 1401692 Vigh Lorand M18 SEEOC Team Romania ROU 35:00
19. 338 1000310 Macari Marius M18 SEEOC Team Moldova MDA 37:00
20. 349 8652503 Ivandjikov Boyan M18 SEEOC Team Bulgaria BUL 39:00
21. 344 1401648 Knobloch Esztergar Peter M18 SEEOC Team Romania ROU 41:00
22. 334 2077070 Marković Dušan M18 SEEOC Team Serbia SRB 43:00
23. 339 1000309 Gladchih Dmitrii M18 SEEOC Team Moldova MDA 45:00
24. 351 7210496 Ravnikar Žan M18 SEEOC Team Slovenia SLO 47:00
 
M20 SEEOC (2630m, 60m)
1. 367 1401695 Sergiu Mate M20 SEEOC Team Romania ROU 01:00
2. 370 442814 Hadalin Iztok M20 SEEOC Team Slovenia SLO 03:00
3. 374 1409401 Rachev Martin M20 SEEOC Team Bulgaria BUL 05:00
4. 371 1401504 Petrovič Gašper M20 SEEOC Team Slovenia SLO 07:00
5. 368 1401693 Alexandru Biro M20 SEEOC Team Romania ROU 09:00
6. 377 2046102 Koteski Mario M20 SEEOC Team Macedonia MKD 11:00
7. 372 8000018 Bogataj Mark M20 SEEOC Team Slovenia SLO 13:00
8. 375 9102936 Georgiev Plamen M20 SEEOC Team Bulgaria BUL 15:00
9. 369 1401694 Csongor Szikszai M20 SEEOC Team Romania ROU 17:00
10. 340 1300758 Buzuc Constantin M20 SEEOC Team Moldova MDA 19:00
11. 376 1006081 Yordanov Stefan M20 SEEOC Team Bulgaria BUL 21:00
12. 365 1000398 Cabîs Vladimir M20 SEEOC Team Moldova MDA 23:00
13. 373 1908999 Škarabot Matej M20 SEEOC Team Slovenia SLO 25:00
14. 366 8000402 George Minoiu M20 SEEOC Team Romania ROU 27:00
 
M21E SEEOC (4130m, 130m)
1. 103 1398954 Dovč Jan M21E SEEOC Team Slovenia SLO 00:00
2. 104 2046142 Draginov Yane M21E SEEOC Team Macedonia MKD 02:00
3. 102 7910421 Horvat Lobel M21E SEEOC Team Croatia CRO 04:00
4. 101 2046112 Taleski Aleksandar M21E SEEOC Team Macedonia MKD 06:00
5. 105 300745 Čapeta Davor M21E SEEOC Team Croatia CRO 08:00
6. 109 1401001 Ivković Luka M21E SEEOC Team Croatia CRO 10:00
7. 106 2077620 Stanonik Simon M21E SEEOC Team Slovenia SLO 12:00
8. 107 8000403 Barkasz Daniel M21E SEEOC Team Romania ROU 14:00
9. 108 1402320 Ivković Slobodan M21E SEEOC Team Serbia SRB 16:00
10. 110 500538 Patras Ionut M21E SEEOC Team Romania ROU 18:00
11. 113 1401503 Suciu Simion M21E SEEOC Team Romania ROU 20:00
12. 111 887794 Hribar Andraž M21E SEEOC Team Slovenia SLO 22:00
13. 116 1993527 Fala Sergiu M21E SEEOC Team Moldova MDA 24:00
14. 117 8652494 Atanasov Apostol M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 26:00
15. 115 8625374 Bilić Stefan M21E SEEOC Team Serbia SRB 28:00
16. 114 1401615 Tušar Peter M21E SEEOC Team Slovenia SLO 30:00
17. 112 2034133 Ćorić Željko M21E SEEOC Team Serbia SRB 32:00
18. 120 1006086 Fomiciov Anatolii M21E SEEOC Team Moldova MDA 34:00
19. 124 2013439 Zhelyazkov Dimitar M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 36:00
20. 125 8000408 Ciobanu Roman M21E SEEOC Team Romania ROU 38:00
21. 123 8403301 Yordanov Teodor M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 40:00
22. 119 8221221 Razum Matija M21E SEEOC Team Croatia CRO 42:00
23. 122 1000368 Fomiciov Vasilii M21E SEEOC Team Moldova MDA 44:00
24. 121 1300760 Fomiciov Ivan M21E SEEOC Team Moldova MDA 46:00
25. 126 8282222 Sirakov Ivan M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 48:00
 
W16 SEEOC (1890m, 50m)
1. 715 1401597 Raduly Reka W16 SEEOC Team Romania ROU 00:00
2. 722 2077007 Huko Emina W16 SEEOC Team BIH BiH 02:00
3. 725 1000306 Miron Valeria W16 SEEOC Team Moldova MDA 04:00
4. 719 1425105 Kern Tina W16 SEEOC Team Slovenia SLO 06:00
5. 717 1401598 Roman Alexandra W16 SEEOC Team Romania ROU 08:00
6. 712 2077065 Stuparević Nina W16 SEEOC Team Serbia SRB 10:00
7. 726 1300765 Eriomenco Iulia W16 SEEOC Team Moldova MDA 12:00
8. 720 1425104 Pogačar Ana Pia W16 SEEOC Team Slovenia SLO 14:00
9. 730 1409404 Koeva Velina W16 SEEOC Team Bulgaria BUL 16:00
10. 731 2046160 Serafimovska Hristina W16 SEEOC Team Macedonia MKD 18:00
11. 723 8231003 Pavlin Paula W16 SEEOC Team Croatia CRO 20:00
12. 749 1000312 Pisaniuc Olga W16 SEEOC Team Moldova MDA 22:00
13. 732 2046157 Bojadzieva Margaux W16 SEEOC Team Macedonia MKD 24:00
14. 724 2105108 Perić Jerković Olga W16 SEEOC Team Croatia CRO 26:00
15. 714 1401596 Galateanu Daria W16 SEEOC Team Romania ROU 28:00
16. 718 7210498 Babič Katja W16 SEEOC Team Slovenia SLO 30:00
17. 710 8080603 Najdanović Nevena W16 SEEOC Team Serbia SRB 32:00
18. 728 8655953 Georgieva Niya W16 SEEOC Team Bulgaria BUL 34:00
19. 711 2077040 Krtinić Mia W16 SEEOC Team Serbia SRB 36:00
20. 716 1401595 Divin Judit W16 SEEOC Team Romania ROU 38:00
21. 713 1000308 Parascheva Nicoletta W16 SEEOC Team Moldova MDA 40:00
22. 729 9101713 Petrova Yasna W16 SEEOC Team Bulgaria BUL 42:00
23. 721 2069843 Tušar Teja W16 SEEOC Team Slovenia SLO 44:00
 
W18 SEEOC (2080m, 50m)
1. 754 2107078 Teca Alina W18 SEEOC Team Romania ROU 00:00
2. 767 2015215 Talijan Jovana W18 SEEOC Team Serbia SRB 02:00
3. 756 2041026 Lambeva Monika W18 SEEOC Team Bulgaria BUL 04:00
4. 750 1000313 Iordachi Victoria W18 SEEOC Team Moldova MDA 06:00
5. 765 2046145 Jovanoska Elena W18 SEEOC Team Macedonia MKD 08:00
6. 763 1425109 Šalamun Ana W18 SEEOC Team Slovenia SLO 10:00
7. 751 1000311 Spînu Ana W18 SEEOC Team Moldova MDA 12:00
8. 758 9999333 Ivanova Simona W18 SEEOC Team Bulgaria BUL 14:00
9. 753 2107077 Marcu Valentina W18 SEEOC Team Romania ROU 16:00
10. 762 1398929 Poljanšek Nika W18 SEEOC Team Slovenia SLO 18:00
11. 744 2077006 Dzaferović Lamija W18 SEEOC Team BIH BiH 20:00
12. 764 2046117 Serafimovska Marija W18 SEEOC Team Macedonia MKD 22:00
13. 747 8257015 Ćirić Lenka W18 SEEOC Team Serbia SRB 24:00
14. 761 9011122 Zavrl Zala W18 SEEOC Team Slovenia SLO 26:00
15. 746 2077035 Grozdanić Jovana W18 SEEOC Team Serbia SRB 28:00
16. 766 2046110 Krzheska Eleonora W18 SEEOC Team Macedonia MKD 30:00
17. 752 2107076 Galateanu Adela W18 SEEOC Team Romania ROU 32:00
18. 757 8627813 Dermendzhieva Mariya W18 SEEOC Team Bulgaria BUL 34:00
19. 783 1300788 Corostîliova Anastasia W18 SEEOC Team Moldova MDA 36:00
20. 745 2077075 Tatić Natalija W18 SEEOC Team Serbia SRB 38:00
21. 759 9999444 Dyaksova Andreya W18 SEEOC Team Bulgaria BUL 40:00
22. 755 2107079 Virag Timea W18 SEEOC Team Romania ROU 42:00
23. 760 2077602 Razpet Deja W18 SEEOC Team Slovenia SLO 44:00
24. 748 1300759 Nadrag Valeria W18 SEEOC Team Moldova MDA 46:00
 
W20 SEEOC (2600m, 50m)
1. 784 1000318 Staver Adriana W20 SEEOC Team Moldova MDA 00:00
2. 794 7210499 Jezeršek Polona W20 SEEOC Team Slovenia SLO 02:00
3. 787 2107085 Mija Denise W20 SEEOC Team Romania ROU 04:00
4. 782 1000316 Zacrevschi Daria W20 SEEOC Team Moldova MDA 06:00
5. 795 1401548 Foški Brina W20 SEEOC Team Slovenia SLO 08:00
6. 790 8652507 Atanasova Elitsa W20 SEEOC Team Bulgaria BUL 10:00
7. 788 2107080 Culcean Roxana W20 SEEOC Team Romania ROU 12:00
8. 781 1406647 Stanojević Olga W20 SEEOC Team Serbia SRB 14:00
9. 791 1401665 Dyaksova Evangelina W20 SEEOC Team Bulgaria BUL 16:00
10. 793 9002007 Ravnikar Monika W20 SEEOC Team Slovenia SLO 18:00
11. 785 1000317 Turcanu Lucia W20 SEEOC Team Moldova MDA 20:00
12. 789 9101712 Mitkova Borislava W20 SEEOC Team Bulgaria BUL 22:00
13. 786 2107087 Neda Agnes W20 SEEOC Team Romania ROU 24:00
14. 792 2077619 Gantar Lara W20 SEEOC Team Slovenia SLO 26:00
 
W21E SEEOC (2870m, 60m)
1. 1 1000314 Bondarenco Natalia W21E SEEOC Team Moldova MDA 01:00
2. 7 7487748 Bogataj Tajda W21E SEEOC Team Slovenia SLO 03:00
3. 2 2046152 Petreska Talija W21E SEEOC Team Macedonia MKD 05:00
4. 5 7600000 Jandrečić Nola W21E SEEOC Team Croatia CRO 07:00
5. 10 1404141 Flerin Mojca W21E SEEOC Team Slovenia SLO 09:00
6. 3 1000319 Naghibina Iulia W21E SEEOC Team Moldova MDA 11:00
7. 4 2036371 Flašker Ajda W21E SEEOC Team Slovenia SLO 13:00
8. 8 1000321 Isacova Anastasia W21E SEEOC Team Moldova MDA 15:00
9. 11 8209986 Perać Slađana W21E SEEOC Team Serbia SRB 17:00
10. 12 2107098 Raduly Annamaria W21E SEEOC Team Romania ROU 19:00
11. 6 2046111 Chkripeska Meri W21E SEEOC Team Macedonia MKD 21:00
12. 9 2015228 Ćosić Marija W21E SEEOC Team Serbia SRB 23:00
13. 13 2052392 Jeram Nuša W21E SEEOC Team Slovenia SLO 25:00
14. 14 1428919 Dokmanović Dragana W21E SEEOC Team Serbia SRB 27:00
15. 17 9999555 Dyaksova Antoaneta W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 29:00
16. 19 8111181 Gotseva Liliana W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 31:00
17. 16 8041989 Rîbediuc Galina W21E SEEOC Team Moldova MDA 33:00
18. 15 8000410 Anghel Andra W21E SEEOC Team Romania ROU 35:00
19. 18 8227777 Ivanova Kristina W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 37:00
20. 20 502549 Ilieva Iliana W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 39:00