Cerkno Cup 2018 21. 08. 2018 01:04:42
Start list by clubs (stage 5 - Relay)

No. St. No. Chip No. Name Class Club Country Start 1 Start 2 Start 3 Start 4 Start 5
 
''CELIK'' Smederevo
1. 568 2077036 Nikolic Dragan M60 SEEMOC ''CELIK'' Smederevo SRB 43:00 40:00 45:00
 
ABC Ori
1. 633 214068 Ferreira Dora OPEN LONG ABC Ori POR 00:00 90:00 90:00 60:00 00:00
2. 634 2043036 Quinta-nova Luís OPEN LONG ABC Ori POR 00:00 90:00 90:00 60:00 00:00
 
ADFA
1. 201 214013 Conceiço Diana BEGINNERS ADFA POR 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. 392 1457148 Pagaime Levi M21B ADFA POR 60:00 165:00 72:00 59:00 74:00
 
Albanian Orienteering Club Shkodra
1. 941 8619020 Bosina Inge W60 Albanian Orienteering Club Shkodra ALB 21:00 125:00 97:00 91:00 23:00
 
ALIGOTS
1. 836 2006122 Kowalski Rose W35 ALIGOTS ESP 54:00 119:00 127:00
2. 702 1400224 Sanz Boada Emma W16 ALIGOTS ESP 18:00 90:00 114:00
3. 661 362218 Sanz Kowalski Bruna W10 ALIGOTS ESP 79:00 137:00 118:00
4. 438 2007991 Sanz Tornes Oscar M40 ALIGOTS ESP 74:00 82:00 77:00
 
Almby IK
1. 589 9191509 Wahlström Karl-Göran M65 Almby IK SWE 47:00 173:00 137:00 127:00 55:00
 
Amager Orienteringsklub
1. 24 515153 Dittrichova Petra W21E Amager Orienteringsklub DEN 26:00 87:00 48:00
2. 386 2016470 Jirasek Jakub M21A Amager Orienteringsklub DEN 74:00 122:00 111:00
3. 21 889305 Jircakova Martina W21E Amager Orienteringsklub DEN 08:00 93:00 45:00
4. 35 515442 Mullerova Vera W21E Amager Orienteringsklub DEN 04:00 115:00 59:00
 
Ankara GSM
1. 952 7000017 Fenmen Nermin W60 SEEMOC Ankara GSM TUR 107:00 67:00 56:00
 
Arboga OK
1. 591 259235 Wiklund Sven-Olov M65 Arboga OK SWE 45:00 153:00 123:00 131:00 51:00
 
Argus
1. 403 1403441 Stijkel Henk M21B Argus NED 54:00 167:00 80:00 56:00 62:00
2. 230 7492 Stijkel Julian M10 Argus NED 85:00 157:00 136:00 140:00 93:00
3. 666 332116 Zwikker Elin W10 Argus NED 63:00 143:00 102:00 120:00 79:00
4. 685 2063357 Zwikker Marit W12 Argus NED 03:00 112:00 77:00 101:00 11:00
5. 858 1403443 Zwikker Olga W40 Argus NED 91:00 108:00 84:00 128:00 87:00
 
Asker
1. 942 577677 Havik Lise W60 Asker NOR 27:00 129:00 87:00 86:00 21:00
2. 563 7201823 Rønneberg Trond M60 Asker NOR 42:00 91:00 90:00 85:00 44:00
 
Askvoll & Holmedal IL
1. 592 1421826 Bjørkaas Anders M65 Askvoll & Holmedal IL NOR 43:00 159:00 121:00 130:00 39:00
 
Auckland Orienteering Club
1. 943 8271155 Holcombe Bronwyn W60 Auckland Orienteering Club NZL 23:00 131:00 95:00 89:00 29:00
2. 622 2032786 Scott David M70 Auckland Orienteering Club NZL 14:00 92:00 73:00 118:00 02:00
3. 32 8243341 Scott Imogene W21E Auckland Orienteering Club NZL 30:00 117:00 111:00 56:00 12:00
 
Balise 10
1. 530 1421279 Werkx Luc M55 Balise 10 BEL 06:00 129:00 124:00 98:00 08:00
 
Begun
1. 482 9777999 Kabadjov Ivaylo M45 SEEMOC Begun BUL 70:00 68:00 74:00
2. 680 2032335 Kabadjova Diana W12 Begun BUL 21:00 126:00 95:00 97:00 07:00
 
Belgian Big Fat Guys
1. 128 7211833 De Neyer Gilles M21E Belgian Big Fat Guys BEL 45:00 64:00 72:00 62:00 01:00
2. 131 1402777 De Neyer Quentin M21E Belgian Big Fat Guys BEL 79:00 68:00 68:00 65:00 59:00
3. 145 8643983 Derenne Thibaut M21E Belgian Big Fat Guys BEL 53:00 132:00 122:00 79:00 31:00
 
BKS Wataha Warszawa
1. 293 1986003 Czernicki Michał M16 BKS Wataha Warszawa POL 47:00 136:00 138:00 128:00 29:00
2. 151 7771986 Galicz Karol M21E BKS Wataha Warszawa POL 81:00 138:00 128:00 85:00 07:00
3. 239 8092006 Maciejewski Bartłomiej M12 BKS Wataha Warszawa POL 41:00 152:00 129:00 68:00 65:00
4. 292 1986006 Nowakowski Maciej M16 BKS Wataha Warszawa POL 25:00 126:00 118:00 130:00 37:00
 
BOS OL
1. 964 211551 Mikkelsen Torill Nebell W70 BOS OL NOR 30:00 147:00 59:00 94:00 28:00
 
Briançon Nature Course d'Orientation
1. 536 8261818 Veit Eric M55 Briançon Nature Course d'Orientation FRA 16:00 137:00 132:00 95:00 06:00
 
BRIGHTNET
1. 157 889818 Simakov Maxim M21E BRIGHTNET RUS 89:00 128:00 118:00 91:00 37:00
 
BROWN TEAM BG
1. 551 2073612 Dimitrov Dimitar M55 SEEMOC BROWN TEAM BG BUL 13:00 12:00 24:00
2. 247 412856 Dimitrov Dimitar N. M12 BROWN TEAM BG BUL 47:00 146:00 121:00 71:00 63:00
3. 140 8644605 Dimitrov Nikolay M21E BROWN TEAM BG BUL 83:00 110:00 102:00 74:00 25:00
4. 911 2073613 Dimitrova Petya W50 SEEMOC BROWN TEAM BG BUL 38:00 36:00 30:00
5. 801 2008608 Dimitrova Stefaniya W21A BROWN TEAM BG BUL 92:00 106:00 91:00 112:00 84:00
6. 913 Ivanova Elvina W50 SEEMOC BROWN TEAM BG BUL 30:00 40:00 33:00
7. 479 1302758 Kolev Krasimir M45 SEEMOC BROWN TEAM BG BUL 42:00 64:00 70:00
8. 447 1007825 Rachev Boyko M40 BROWN TEAM BG BUL 76:00 70:00 67:00 87:00 91:00
9. 912 412722 Todorova Margarita W50 SEEMOC BROWN TEAM BG BUL 34:00 28:00 28:00
 
BUL Troms?
1. 615 1009848 Fjordheim Odd M70 BUL Troms? NOR 02:00 100:00 67:00 114:00 12:00
 
Bulgaria
1. 165 8005005 Kamenarov Ivaylo M21E Bulgaria BUL 154:00 136:00 99:00
 
Bulgarian O Federation
1. 579 2008590 Ganev Radi M60 SEEMOC Bulgarian O Federation BUL 33:00 36:00 44:00
2. 521 1007900 Koynov Konstantin M50 SEEMOC Bulgarian O Federation BUL 45:00 73:00 66:00
 
C. S. SPRIA Baia
1. 778 8636826 Tamas Denisa W20 C. S. SPRIA Baia ROU 97:00 106:00 124:00 116:00 89:00
2. 471 8637582 Tămas Relu M45 SEEMOC C. S. SPRIA Baia ROU 62:00 40:00 82:00
 
C.S. BABARUNCA
1. 908 7209821 Stefan Cristina W50 SEEMOC C.S. BABARUNCA ROU 32:00 42:00 29:00
2. 508 7209820 Stefan Daniel M50 SEEMOC C.S. BABARUNCA ROU 53:00 71:00 67:00
 
C.S. Garage Racing Baia Mare
1. 541 1116667 Costan Grigor M55 SEEMOC C.S. Garage Racing Baia Mare ROU 01:00 02:00 22:00
 
C.S. NORD Baia Mare
1. 237 1301770 Tămas Lucas M12 C.S. NORD Baia Mare ROU 49:00 168:00 119:00 77:00 43:00
 
C.S. TranSilva Cluj
1. 598 1006646 Enyedi Andrei M65 SEEMOC C.S. TranSilva Cluj ROU
2. 255 1398623 Jancsik Endre M14 C.S. TranSilva Cluj ROU 62:00 77:00 110:00 46:00 58:00
3. 256 1006652 Kovács Andras-Ugor M14 C.S. TranSilva Cluj ROU 52:00 65:00 104:00 53:00 34:00
4. 540 1006655 Tőkés Árpád M55 SEEMOC C.S. TranSilva Cluj ROU 17:00 14:00 19:00
 
CA Rosé
1. 495 8007001 Cuche Denis M50 CA Rosé SUI 07:00 103:00 100:00 106:00 05:00
2. 831 8636063 Hugelshofer Barbara W35 CA Rosé SUI 42:00 117:00 115:00 99:00 36:00
 
Chumrena Tvardica
1. 271 2086943 Balkanski Martin M14 Chumrena Tvardica BUL 32:00 67:00 106:00 60:00 38:00
2. 681 2073603 Dimitrova Venera W12 Chumrena Tvardica BUL 29:00 110:00 71:00 89:00 27:00
3. 696 2073605 Gencheva Zlatina W14 Chumrena Tvardica BUL 16:00 113:00 78:00 04:00 06:00
4. 697 2073608 Hristova Violina W14 Chumrena Tvardica BUL 00:00 117:00 88:00 02:00 10:00
5. 296 9066666 Ivanov Simeon M16 Chumrena Tvardica BUL 45:00 114:00 142:00 133:00 33:00
6. 250 2073599 Kolev Svetlozar M12 Chumrena Tvardica BUL 59:00 154:00 117:00 73:00 53:00
7. 683 2073604 Kurteva Danaya W12 Chumrena Tvardica BUL 19:00 114:00 83:00 91:00 19:00
8. 518 2073598 Mitev Mitko M50 SEEMOC Chumrena Tvardica BUL 51:00 53:00 55:00
9. 914 2102493 Miteva Pavlina W50 SEEMOC Chumrena Tvardica BUL 40:00 38:00 34:00
10. 272 2073610 Nejchev Velislav M14 Chumrena Tvardica BUL 22:00 81:00 134:00 48:00 52:00
11. 249 2073614 Petrov Ivan M12 Chumrena Tvardica BUL 55:00 166:00 111:00 79:00 41:00
12. 273 2073597 Sikorov Yordan M14 Chumrena Tvardica BUL 68:00 97:00 122:00 41:00 56:00
13. 682 2073602 Stefanova Rayana W12 Chumrena Tvardica BUL 15:00 120:00 103:00 93:00 31:00
 
Clubul Sportiv Orienteering Masters
1. 949 Deconescu Natalia W60 SEEMOC Clubul Sportiv Orienteering Masters ROU 109:00 65:00 53:00
 
CO2
1. 513 7203667 Brambilla Stefano M50 SEEMOC CO2 ITA 01:00 61:00 61:00 53:00
2. 847 7202221 Giuganino Barbara W35 SEEMOC CO2 ITA 36:00 68:00 68:00 48:00
3. 890 2029966 Vassileva Tzvetanka W45 SEEMOC CO2 ITA 55:00 00:00 00:00 00:00
 
COBi - Club Orientación Bidea
1. 856 1403332 Irastorza Asensio Silvia W40 COBi - Club Orientación Bidea ESP 89:00 104:00 82:00 124:00 91:00
 
Compass-Cross
1. 275 1409407 Dimitrov Stefan M14 Compass-Cross BUL 48:00 71:00 126:00 50:00 50:00
2. 432 1409403 Halachev Nikolay M35 SEEMOC Compass-Cross BUL 59:00 55:00 44:00
3. 548 1007874 Kamenarov Kamen M55 SEEMOC Compass-Cross BUL 03:00 08:00 16:00
4. 931 412900 Kamenarova Tzvetelina W55 SEEMOC Compass-Cross BUL 97:00 47:00 28:00
5. 486 1409405 Koev Krasimiv M45 SEEMOC Compass-Cross BUL 46:00 66:00 66:00
 
COS Dinamo-OLD
1. 602 1000320 Balmus Gheorghe M65 SEEMOC COS Dinamo-OLD MDA 69:00 09:00 72:00
2. 627 1000325 Degteareov Vladimir M70 SEEMOC COS Dinamo-OLD MDA 48:00 03:00 63:00
3. 152 1421971 Fala Gheorghe M21E COS Dinamo-OLD MDA 13:00 96:00 92:00 86:00 61:00
4. 246 1000324 Stetchii Anatolii M12 COS Dinamo-OLD MDA 37:00 158:00 127:00 67:00 45:00
 
Counties Manukau
1. 27 Knarston Greta W21E Counties Manukau NZL 28:00 107:00 103:00 51:00 08:00
 
CRAL TRASPORTI TORINESI
1. 617 958038 Miniotti Corrado M70 CRAL TRASPORTI TORINESI ITA 08:00 90:00 63:00 113:00 04:00
 
CS Chimia Victoria
1. 268 2050625 Lazar Sergiu M14 CS Chimia Victoria ROU 50:00 89:00 120:00 54:00 28:00
2. 695 2050623 Lodor Codruta W14 CS Chimia Victoria ROU 14:00 125:00 74:00 08:00 16:00
3. 648 2050626 Pop Ciprian OPEN SHORT CS Chimia Victoria ROU 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
4. 647 2050622 Pop Daniela OPEN SHORT CS Chimia Victoria ROU 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
5. 679 2050621 Pop Diana Maria W12 CS Chimia Victoria ROU 11:00 118:00 93:00 87:00 09:00
6. 571 7205765 Urdea Gheorghe M60 SEEMOC CS Chimia Victoria ROU 49:00 28:00 40:00
 
CS GALATA
1. 148 1121293 Golovei Andrei M21E CS GALATA MDA 118:00 110:00 82:00
 
CS Mentor Silva
1. 628 348956 Albici Gheorghe M70 SEEMOC CS Mentor Silva ROU 54:00 05:00 62:00
2. 605 1302737 Maiorescu Gabriel M65 SEEMOC CS Mentor Silva ROU 53:00 11:00 65:00
3. 948 1302808 Maiorescu Niculina W60 SEEMOC CS Mentor Silva ROU 113:00 69:00 50:00
4. 958 1302893 Nistoreanu Valentina W65 SEEMOC CS Mentor Silva ROU 58:00 15:00 35:00
 
CS Metropolitan Bucuresti
1. 632 8629119 Ticleanu Alexandru OPEN LONG CS Metropolitan Bucuresti ROU 00:00 90:00 90:00 60:00 00:00
2. 606 211869 Ticleanu Mircea M65 SEEMOC CS Metropolitan Bucuresti ROU 63:00 15:00 70:00
 
CS ORIENTER Tg Mures
1. 547 7211386 Botos Sorin M55 SEEMOC CS ORIENTER Tg Mures ROU 09:00 04:00 15:00
 
CS Unirea Alba Iulia
1. 187 Tamas Bogya M21E CS Unirea Alba Iulia ROU 146:00 132:00
 
CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc
1. 326 7210419 Ráduly Csongor M18 CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc ROU 92:00 152:00 98:00 134:00 90:00
2. 514 7210417 Ráduly Róbert Kálmán M50 SEEMOC CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc ROU 47:00 77:00 68:00
3. 662 430636 Ráduly Zsuzsanna KIDS CSM VSK Csíkszereda Miercurea Ciuc ROU 73:00 145:00 104:00 124:00 73:00
 
CSU Brasov
1. 947 211838 Bors Cornelia W60 SEEMOC CSU Brasov ROU 17:00 111:00 63:00 51:00
2. 604 1304121 Dodonu Ion M65 SEEMOC CSU Brasov ROU 55:00 21:00 66:00
3. 570 2042224 Gheorghe Dinu M60 SEEMOC CSU Brasov ROU 45:00 38:00 38:00
4. 848 211743 Stupu Anca W35 SEEMOC CSU Brasov ROU 38:00 58:00 58:00 39:00
5. 694 222742 Stupu Iulia W14 CSU Brasov ROU 12:00 111:00 90:00 03:00 02:00
6. 480 2042235 Stupu Petru M45 SEEMOC CSU Brasov ROU 67:00 60:00 44:00 80:00
7. 211 211818 Stupu Sonia KIDS CSU Brasov ROU 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
CSU Craiova
1. 158 Tintar Mihai Andrei M21E CSU Craiova ROU 108:00 92:00
 
Der Berger-Clan
1. 777 2010992 Berger Anni W20 Der Berger-Clan AUT 85:00 114:00 120:00 120:00 85:00
2. 903 8010368 Berger Hedi W50 Der Berger-Clan AUT 83:00 65:00 89:00 51:00 79:00
3. 663 1662012 Berger Katja W10 Der Berger-Clan AUT 67:00 133:00 110:00 126:00 71:00
4. 804 1399405 Berger Marlene W21A Der Berger-Clan AUT 82:00 98:00 99:00 111:00 92:00
5. 295 8050502 Berger Peter M16 Der Berger-Clan AUT 27:00 116:00 122:00 137:00 31:00
 
DIANA
1. 257 2800717 Bachev Stoyan M14 DIANA BUL 42:00 91:00 128:00 62:00 60:00
2. 260 8655577 Dragoev Ivaylo M14 DIANA BUL 34:00 83:00 140:00 58:00 68:00
3. 473 8655588 Dragoev Milen M45 SEEMOC DIANA BUL 44:00 36:00 71:00
4. 259 8655566 Dragoev Tervel M14 DIANA BUL 38:00 73:00 108:00 49:00 36:00
5. 862 2008657 Georgieva Radina W40 SEEMOC DIANA BUL 64:00 59:00 93:00
6. 238 554455 Nikolov Dani M12 DIANA BUL 53:00 150:00 109:00 81:00 47:00
7. 472 8652501 Nikolov Daniel M45 SEEMOC DIANA BUL 68:00 56:00 77:00
8. 258 9090906 Petrov Matio M14 DIANA BUL 46:00 61:00 124:00 39:00 32:00
9. 884 2073609 Sapundjieva Radmila W45 SEEMOC DIANA BUL 10:00 04:00 11:00
10. 919 2008651 Sotirova Pepa W55 DIANA BUL 09:00
11. 920 2044961 Stoqnova Margarita W55 DIANA BUL 05:00
12. 909 2008619 Zheceva Mariana W50 SEEMOC DIANA BUL 26:00 30:00 31:00
 
Domnarvets GoIF
1. 652 33868 Tägtström Lennart OPEN SHORT Domnarvets GoIF SWE 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
Dong Feng Team
1. 444 9767 Komín David M40 Dong Feng Team CZE 80:00 84:00 69:00 93:00 79:00
2. 214 2121871 Komín Matyáš KIDS Dong Feng Team CZE 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
DrongO
1. 25 1911226 Righetti Sarah W21E DrongO GBR 24:00 91:00 87:00 49:00 14:00
 
Edinburgh University OC
1. 773 1210198 Adams Louise W20 Edinburgh University OC GBR 95:00 104:00 130:00 115:00 83:00
2. 166 8130193 Crickmore Jonathan M21E Edinburgh University OC GBR 37:00 162:00 142:00 100:00 67:00
3. 772 8220709 Haines Lucy W20 Edinburgh University OC GBR 83:00 100:00 134:00 121:00 95:00
4. 774 8220047 King Laura W20 Edinburgh University OC GBR 91:00 116:00 122:00 119:00 87:00
5. 360 8484849 Leitch Jack M20 Edinburgh University OC GBR 90:00 124:00 89:00 142:00 107:00
6. 361 8133337 Leitch Matthew M20 Edinburgh University OC GBR 96:00 126:00 95:00 140:00 101:00
7. 143 1940101 Lindsay Andrew M21E Edinburgh University OC GBR 73:00 100:00 94:00 77:00 43:00
8. 162 8645243 Masson Alistair M21E Edinburgh University OC GBR 41:00 124:00 114:00 96:00 47:00
9. 129 887388 Mcleod Calum M21E Edinburgh University OC GBR 69:00 66:00 70:00 63:00 05:00
10. 824 Narhi Fiina W21B Edinburgh University OC GBR 76:00 131:00 48:00 21:00 106:00
11. 828 1398990 Novotna Klara W21B Edinburgh University OC GBR 94:00 145:00 15:00 102:00
12. 159 8270595 Purkis Mark M21E Edinburgh University OC GBR 03:00 136:00 126:00 93:00 09:00
13. 160 8210793 Purkis Richard M21E Edinburgh University OC GBR 33:00 126:00 116:00 94:00 63:00
14. 776 8151099 Robertson Lindsay W20 Edinburgh University OC GBR 87:00 108:00 118:00 117:00 91:00
15. 362 9102799 Stanwix Michael M20 Edinburgh University OC GBR 92:00 130:00 93:00 139:00 105:00
16. 775 8250699 Wilson Emma W20 Edinburgh University OC GBR 99:00 112:00 126:00 123:00 99:00
17. 155 8206883 Wilson Thomas M21E Edinburgh University OC GBR 77:00 112:00 104:00 89:00 39:00
 
Esk Valley Orienteering Club
1. 188 Nankervis Brodie M21E Esk Valley Orienteering Club AUS 59:00
 
Guildford Orienteers
1. 537 2059633 Conway Phil M55 Guildford Orienteers GBR 02:00 127:00 116:00 102:00
 
Gustavsberg OK
1. 654 1460705 Nordin Eva OPEN SHORT Gustavsberg OK SWE 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
Halden SK
1. 189 7901020 Iliev Lachezar M21E Halden SK NOR 63:00 120:00
2. 1020 502549 Ilieva Iliana W21E Halden SK NOR 10:00
 
Hellas orientering
1. 153 501163 Mockunas Leonas M21E Hellas orientering SWE 67:00 152:00 134:00 87:00 23:00
 
Helsingin Suunnistajat
1. 139 9170590 Laakso Mikko M21E Helsingin Suunnistajat FIN 106:00 100:00 73:00 51:00
 
Heming Orientering
1. 619 589024 Sandelien Bjørn M70 Heming Orientering NOR 16:00 94:00 75:00 115:00 06:00
 
Hiidenkiertäjät
1. 837 1121183 Laakso Niina W35 Hiidenkiertäjät FIN 44:00 113:00 125:00 100:00 40:00
 
HSV OL Wiener Neustadt
1. 190 8021194 Pauser Jakob M21E HSV OL Wiener Neustadt AUT 17:00 142:00
 
HSV Pinkafeld
1. 614 8100448 Käfer Franz M70 HSV Pinkafeld AUT 61:00 112:00 18:00
2. 974 230741 Schandor Gertrude W65 HSV Pinkafeld AUT 47:00 82:00 22:00
 
HSV Spittal/Drau
1. 191 9000006 Polster Josef M21E HSV Spittal/Drau AUT 70:00
2. 192 9600000 Polster Thomas M21E HSV Spittal/Drau AUT 05:00 98:00
 
Hungarian O-Fans
1. 445 2067272 Novai György M40 Hungarian O-Fans HUN 82:00 74:00 75:00 96:00 95:00
2. 218 505210 Novai Panna KIDS Hungarian O-Fans HUN 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
3. 839 8005160 Novai Éva W35 Hungarian O-Fans HUN 50:00 123:00 113:00 102:00 42:00
 
IF Hagen
1. 33 8140376 Friberg Alicia W21E IF Hagen SWE 16:00 113:00 109:00 57:00 04:00
2. 496 8196587 Friberg Joachim M50 IF Hagen SWE 19:00 95:00 108:00 101:00 07:00
 
Individuals/No club
1. 561 8652599 Cumming Thom Andrew M60 Individuals/No club SLO 26:00 73:00 88:00 82:00
2. 640 Koeppl Carl-christian OPEN LONG Individuals/No club SLO 00:00 90:00 90:00 00:00
3. 595 1041252 Oudin Bernard M65 Individuals/No club SLO 39:00 151:00 117:00 132:00 53:00
4. 975 1603107 Oudin Marie Reine W65 Individuals/No club SLO 20:00 108:00 49:00 83:00 20:00
5. 651 505927 Podoinitcina Viktoriia OPEN SHORT Individuals/No club SLO 00:00
6. 402 Righetti James M21B Individuals/No club SLO 56:00 155:00 64:00 64:00 56:00
7. 401 9999940 Seljak Borut M21B Individuals/No club SLO 61:00 70:00
8. 417 238677 Shein Alexander M35 Individuals/No club SLO 48:00 139:00 141:00 117:00 40:00
 
Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1. 895 9671311 Kalenderoglu Tatiana W45 SEEMOC Istanbul Orienteering Spor Kulubu TUR 12:00 16:00 09:00
2. 896 1690207 Sen Sibel W45 SEEMOC Istanbul Orienteering Spor Kulubu TUR 06:00 08:00 07:00
3. 520 1681227 Sen Sinan M50 SEEMOC Istanbul Orienteering Spor Kulubu TUR 63:00 63:00 60:00
 
Kamniški orientacijski klub
1. 802 1408132 Kmetec Barbara W21A Kamniški orientacijski klub SLO 84:00 102:00 107:00 110:00 88:00
 
KOB Baník Sokolov
1. 323 1428929 Hejduk Jan M18 KOB Baník Sokolov CZE 106:00 144:00 86:00 131:00 78:00
2. 294 1428921 Hejduk Zdeněk M16 KOB Baník Sokolov CZE 31:00 134:00 144:00 127:00 39:00
3. 874 7873 Hejduková Jana W45 KOB Baník Sokolov CZE 57:00 107:00 97:00 76:00 59:00
4. 383 236997 Knepr Lukáš M21A KOB Baník Sokolov CZE 84:00 120:00 68:00 112:00 68:00
5. 288 7204986 Kohoutek Oldřich M16 KOB Baník Sokolov CZE 35:00 128:00 136:00 136:00 49:00
6. 465 3014221 Kohoutek Oldřich M45 KOB Baník Sokolov CZE 75:00 92:00 98:00 105:00 77:00
7. 678 8684 Kohoutková Klárka W12 KOB Baník Sokolov CZE 05:00 140:00 87:00 103:00 03:00
8. 287 8663135 Lill Petr M16 KOB Baník Sokolov CZE 51:00 112:00 130:00 134:00 27:00
9. 412 7872 Rambousek Karel M35 KOB Baník Sokolov CZE 60:00 131:00 121:00 119:00 52:00
10. 324 7895 Solomko Adam M18 KOB Baník Sokolov CZE 100:00 148:00 90:00 133:00 82:00
11. 466 8685 Solomko Vladimír M45 KOB Baník Sokolov CZE 79:00 88:00 92:00 103:00 81:00
 
Koovee
1. 167 581995 Robertson Tim M21E Koovee FIN 15:00 164:00 144:00 101:00 53:00
 
Korgen IL
1. 590 7201824 Villmo Arnulf M65 Korgen IL NOR 59:00 167:00 129:00 128:00 61:00
 
KTV Altdorf
1. 618 2043928 Kempf Adolf M70 KTV Altdorf SUI 12:00 104:00 69:00 120:00 10:00
 
Kvarnsveden
1. 593 9520915 Malmberg Anders M65 Kvarnsveden SWE 55:00 155:00 127:00 133:00 57:00
2. 944 9570121 Malmberg Marie W60 Kvarnsveden SWE 25:00 133:00 89:00 88:00 19:00
 
Labirintas OK
1. 193 8661168 Janušis Gediminas M21E Labirintas OK LTU 27:00 134:00 124:00
 
Leibnitzer AC -Orienteering
1. 400 7000500 Allwinger Herwig M21B Leibnitzer AC -Orienteering AUT 52:00 157:00 70:00 60:00 72:00
2. 270 8050401 Allwinger Otto M14 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 54:00 103:00 136:00 43:00 54:00
3. 876 1501000 Allwinger Tünde W45 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 65:00 103:00 95:00 73:00 61:00
4. 826 Auer Jasmine W21B Leibnitzer AC -Orienteering AUT 74:00 153:00 62:00 17:00 78:00
5. 664 7990799 Brodschneider Anna W10 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 71:00 139:00 112:00 125:00 81:00
6. 248 9888222 Brodschneider Florian M12 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 43:00 148:00 135:00 75:00 57:00
7. 586 8033011 Hartinger Franz M65 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 41:00 165:00 139:00 126:00 49:00
8. 585 Hartinger Sepp M65 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 63:00 161:00 131:00
9. 144 7010101 Hartlieb Felix M21E Leibnitzer AC -Orienteering AUT 87:00 92:00 88:00 78:00 21:00
10. 399 418271 Hartlieb Heimo M21B Leibnitzer AC -Orienteering AUT 58:00 161:00 66:00 63:00 58:00
11. 825 3321231 Hesping Malena W21B Leibnitzer AC -Orienteering AUT 86:00 133:00 58:00 28:00 98:00
12. 149 960201 Kubelka Stefan M21E Leibnitzer AC -Orienteering AUT 31:00 130:00 120:00 83:00 55:00
13. 328 7770770 Novak Lukas M18 Leibnitzer AC -Orienteering AUT 94:00 154:00 84:00
 
Maccabi VAC - Hungary
1. 398 2087750 Paskuj Mátyás M21B Maccabi VAC - Hungary HUN 64:00 159:00 68:00 57:00 52:00
2. 857 2056180 Paskuj Mátyásné W40 Maccabi VAC - Hungary HUN 87:00 106:00 88:00 125:00 89:00
 
Mariborski OK
1. 516 673167 Bauman Boris M50 SEEMOC Mariborski OK SLO 57:00 49:00 58:00
 
Mazalat
1. 865 2008675 Penkova Violeta W40 SEEMOC Mazalat BUL 58:00 53:00 92:00
 
Mladost
1. 950 2086946 Danailova Marisya W60 SEEMOC Mladost BUL 101:00 61:00 57:00
2. 951 2013448 Frangova Zhivka W60 SEEMOC Mladost BUL 105:00 57:00 55:00
3. 891 2013405 Kainakchieva Julia W45 SEEMOC Mladost BUL 16:00 12:00 04:00
 
Modum OL
1. 534 1111000 Mårtensson Jörgen M55 Modum OL NOR 08:00 135:00 130:00 100:00 10:00
2. 924 7207652 Rognlien May Jorunn W55 Modum OL NOR 07:00 141:00 107:00 109:00 11:00
 
Moldova
1. 915 1300226 Cecan Olga W50 SEEMOC Moldova MDA 28:00 34:00 35:00
2. 549 1000409 Cerescu Pavel M55 SEEMOC Moldova MDA 21:00 16:00 26:00
3. 933 2101087 Cretu Natalia W55 SEEMOC Moldova MDA 91:00 45:00 29:00
4. 576 1304072 Cretu Petru M60 SEEMOC Moldova MDA 29:00 34:00 37:00
5. 488 2104657 Isacov Veaceslav M45 SEEMOC Moldova MDA 50:00 54:00 81:00
6. 893 Isacova Natalia W45 SEEMOC Moldova MDA 06:00
7. 489 Iurichin Ruslan M45 SEEMOC Moldova MDA 66:00 48:00 72:00
8. 629 Ivahnenco Serghei M70 SEEMOC Moldova MDA 50:00 09:00 61:00
9. 932 1000408 Marusceac Elena W55 SEEMOC Moldova MDA 95:00 39:00 26:00
10. 970 Pogorletcaia Larisa W70 SEEMOC Moldova MDA 72:00 27:00 78:00
11. 892 Racichovscaia Svetlana W45 SEEMOC Moldova MDA 13:00
12. 487 Racichovscii Eduard M45 SEEMOC Moldova MDA 87:00
13. 575 1411591 Sitnic Alexei M60 SEEMOC Moldova MDA 47:00 42:00 47:00
14. 608 1300214 Vorobiov Vladimir M65 SEEMOC Moldova MDA 75:00 29:00 69:00
15. 953 1000352 Vorobiova Olga W60 SEEMOC Moldova MDA 103:00 55:00 52:00
 
Moscow State University
1. 418 7201626 Roshchin Roman M35 Moscow State University RUS 42:00 147:00 117:00 118:00 42:00
2. 838 7510140 Roshchina Ianina W35 Moscow State University RUS 40:00 115:00 117:00 106:00 50:00
3. 705 7771767 Roshchina Nadezhda W16 Moscow State University RUS 101:00 92:00 110:00 139:00 105:00
 
Naturfreunde Wien
1. 142 9008000 Deubel Dirk M21E Naturfreunde Wien AUT 35:00 80:00 76:00 76:00 29:00
2. 327 7008000 Deubel Joergen M18 Naturfreunde Wien AUT 104:00 140:00 94:00 130:00 86:00
3. 289 9998000 Deubel Jonas M16 Naturfreunde Wien AUT 39:00 122:00 124:00 131:00 35:00
 
Naturfreunde Kühnsdorf
1. 584 46242 Germ Wolfgang M65 Naturfreunde Kühnsdorf AUT 65:00 157:00 125:00 129:00 43:00
 
Naturfreunde Wien
1. 194 8310399 Bonek Jannis M21E Naturfreunde Wien AUT 43:00 148:00
2. 195 8180297 Kurz Florian M21E Naturfreunde Wien AUT 39:00 140:00
 
NF Wien
1. 497 46416 Pietsch Wolfgang M50 NF Wien AUT 98:00 103:00 11:00
 
NORD WEST
1. 439 1602470 Malishev Mikhail M40 NORD WEST RUS 84:00 72:00 81:00 91:00 81:00
2. 34 9101297 Malysheva Zlata W21E NORD WEST RUS 20:00 101:00 97:00 58:00 20:00
3. 800 1001551 Pesegova Anastasiia W21A NORD WEST RUS 90:00 92:00 89:00 114:00 82:00
4. 644 Sergeeva Liubov OPEN SHORT NORD WEST RUS 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
5. 739 9200275 Zaitseva Polina W18 NORD WEST RUS 60:00 140:00 143:00 138:00 70:00
 
North West OC
1. 154 695242 Beveridge Gene M21E North West OC NZL 23:00 160:00 140:00 88:00 65:00
2. 805 981891 Ogden Helayna W21A North West OC NZL 80:00 96:00 95:00 109:00 94:00
3. 156 1394891 Ogdén Matt M21E North West OC NZL 19:00 156:00 138:00 90:00 13:00
 
North West Orienteering Club
1. 22 553755 McMillan Jula W21E North West Orienteering Club NZL 32:00 103:00 99:00 46:00 24:00
 
NSA-SIVEN
1. 99 7207272 Bogya Yana W21E NSA-SIVEN BUL 99:00 95:00
2. 481 1008168 Pedev Todor M45 SEEMOC NSA-SIVEN BUL 36:00 50:00 79:00
 
OC Fürstenfeld
1. 528 8055077 Proske Herwig M55 OC Fürstenfeld AUT 04:00 123:00 122:00 101:00 20:00
2. 918 7771177 Steinlechner Elisabeth W55 OC Fürstenfeld AUT 15:00 143:00 101:00 07:00
 
OC München
1. 380 8657246 Despetovic Tihomir M21A OC München GER 80:00 126:00 66:00 110:00 60:00
 
ODTÜ Orienteering
1. 927 1422091 Bingol Ayse Petek W55 SEEMOC ODTÜ Orienteering TUR 85:00 37:00 25:00
 
OK 77
1. 29 Forsman Aada W21E OK 77 FIN 89:00 89:00 53:00 16:00
 
OK Azimut
1. 397 2045683 Bogataj Boštjan M21B OK Azimut SLO 76:00 66:00 66:00
2. 819 2088810 Bogataj Nataša W21B OK Azimut SLO 14:00 104:00
3. 242 2045663 Bogataj Rok M12 OK Azimut SLO 51:00 160:00 133:00 76:00 49:00
4. 820 422512 Bončina Abigael W21B OK Azimut SLO 82:00 135:00 64:00 19:00 94:00
5. 509 2800010 Bončina Igor M50 SEEMOC OK Azimut SLO 69:00 47:00 65:00
6. 674 2052183 Eržen Nea W12 OK Azimut SLO 13:00 130:00 97:00 104:00 17:00
7. 658 2107055 Eržen Nika W10 OK Azimut SLO 69:00 141:00 114:00 123:00 83:00
8. 407 1000555 Eržen Valentin M35 OK Azimut SLO 44:00 141:00 123:00 109:00 38:00
9. 240 406857 Gantar Borut M12 OK Azimut SLO 74:00 37:00
10. 816 2107072 Gantar Damjana W21B OK Azimut SLO 24:00 82:00
11. 396 2107075 Gantar Kristjan M21B OK Azimut SLO 55:00 54:00
12. 687 Grof Ema W12 OK Azimut SLO 100:00
13. 821 2127789 Istenič Maja W21B OK Azimut SLO 22:00 90:00
14. 600 406850 Lapajne Janko M65 SEEMOC OK Azimut SLO 35:00 71:00 03:00 68:00
15. 241 2097776 Leban Domen M12 OK Azimut SLO 39:00 164:00 125:00 66:00 55:00
16. 691 2069811 Leban Manja W14 OK Azimut SLO 02:00 121:00 80:00 07:00 12:00
17. 529 406846 Leban Marijan M55 OK Azimut SLO 20:00 121:00 128:00 97:00 04:00
18. 770 2069812 Leban Mineja W20 OK Azimut SLO 89:00 102:00 128:00 122:00 93:00
19. 670 442834 Majdič Špela W12 OK Azimut SLO 07:00 138:00 89:00 96:00 25:00
20. 818 Mlakar Nataša W21B OK Azimut SLO 72:00 143:00 68:00 30:00 76:00
21. 673 435626 Močnik Jana W12 OK Azimut SLO 17:00 134:00 81:00 102:00 13:00
22. 569 1401599 Močnik Silvij M60 SEEMOC OK Azimut SLO 27:00 46:00 42:00
23. 582 202151 Nelson Charles M65 OK Azimut SLO 51:00 175:00 133:00 125:00 59:00
24. 283 2107069 Obid Aljaž M16 OK Azimut SLO 29:00 124:00 140:00 129:00 43:00
25. 817 2127797 Obid Maja W21B OK Azimut SLO 78:00 139:00 60:00 27:00 72:00
26. 406 2107057 Obid Marko M35 OK Azimut SLO 62:00 145:00 131:00 120:00 54:00
27. 672 2107054 Obid Neža W12 OK Azimut SLO 27:00 116:00 101:00 98:00 21:00
28. 424 Peternelj Drago M35 SEEMOC OK Azimut SLO 61:00 51:00 47:00
29. 426 2069848 Poljanšek Aleš M35 SEEMOC OK Azimut SLO 47:00 61:00 37:00
30. 320 Rovtar Jošt M18 OK Azimut SLO 90:00 156:00 82:00 129:00 92:00
31. 671 500475 Salopek Dorja W12 OK Azimut SLO 88:00 33:00
32. 436 500458 Salopek Tihomir M40 OK Azimut SLO 92:00 93:00
33. 261 500470 Salopek Tihon M14 OK Azimut SLO 59:00 48:00
34. 223 406860 Sedej David M10 OK Azimut SLO 93:00 169:00 132:00 136:00 99:00
35. 425 1413730 Sedej Matej M35 SEEMOC OK Azimut SLO 40:00 57:00 57:00 49:00
36. 209 406859 Sedej Rok KIDS OK Azimut SLO 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
37. 601 1398546 Sedej Vlado M65 SEEMOC OK Azimut SLO 37:00 61:00 25:00
38. 701 2114447 Serženta Seljak Zala W16 OK Azimut SLO 107:00 98:00 106:00 140:00 101:00
39. 262 435615 Ćelik Aljaž M14 OK Azimut SLO 66:00 95:00 138:00 44:00 40:00
40. 735 435638 Čibej Barbara W18 OK Azimut SLO 66:00 68:00
41. 243 2128527 Škvarča Aljaž M12 OK Azimut SLO 115:00 69:00
42. 236 Žižek Lev M12 OK Azimut SLO 80:00
43. 446 Žižek Rok M40 OK Azimut SLO 90:00
44. 859 Žižek Saša W40 OK Azimut SLO 126:00
45. 667 Žižek Zarja W10 OK Azimut SLO 121:00
 
OK Bjelovar
1. 477 8250869 Orehoci Robert M45 SEEMOC OK Bjelovar CRO 40:00 70:00 69:00
2. 845 8041177 Orlić Antonija W35 SEEMOC OK Bjelovar CRO 54:00 52:00 46:00
 
OK Brežice
1. 382 439275 Bogovič Vid M21A OK Brežice SLO 78:00 124:00 70:00
2. 846 2077785 Hribar Anica W35 SEEMOC OK Brežice SLO 52:00 66:00 42:00
3. 263 406722 Hribar Timotej M14 OK Brežice SLO 40:00 87:00 132:00 51:00 62:00
4. 429 2077852 Jevševar Bojan M35 SEEMOC OK Brežice SLO 55:00 71:00 45:00
 
OK DIF
1. 957 2082999 Bacanac Ljubica W65 SEEMOC OK DIF SRB 60:00 21:00 36:00
2. 910 2077032 Juhas Irina W50 SEEMOC OK DIF SRB 36:00 32:00 32:00
3. 690 428047 Tatic Dunja W14 OK DIF SRB 04:00 119:00 82:00 06:00 04:00
 
OK Dobříš
1. 408 2045316 Bambousek Martin M35 OK Dobříš CZE 56:00 133:00 127:00 116:00 56:00
2. 675 2044895 Bambousková Julie W12 OK Dobříš CZE 23:00 128:00 73:00 95:00 01:00
3. 409 236022 Forst Jakub M35 OK Dobříš CZE 50:00 149:00 133:00 114:00 50:00
4. 835 2082934 Forstereviczová Jana W35 OK Dobříš CZE 46:00 127:00 121:00 104:00 44:00
5. 410 2050492 Houska Jindřich M35 OK Dobříš CZE 64:00 125:00 137:00 108:00 34:00
6. 659 2050490 Housková Adéla W10 OK Dobříš CZE 75:00 116:00 75:00
7. 676 2080957 Housková Barbora W12 OK Dobříš CZE 31:00 136:00 85:00 92:00 23:00
8. 321 2104701 Tachezy Jan M18 OK Dobříš CZE 102:00 150:00 96:00 132:00 80:00
9. 902 2080904 Tachezy Ruth W50 OK Dobříš CZE 61:00 85:00
 
OK Hedströmmen
1. 583 259288 Silvervret Lars M65 OK Hedströmmen SWE 49:00 171:00 113:00 124:00 45:00
 
OK Japetic
1. 458 750723 Ocvirk Edi M40 SEEMOC OK Japetic CRO 31:00 31:00 76:00
2. 888 700027 Ocvirk Eva W45 SEEMOC OK Japetic CRO
3. 428 7032222 Pongrac Branimir M35 SEEMOC OK Japetic CRO 65:00 67:00 38:00
 
OK Jasenica
1. 863 2015226 Ljubisavljevic Tatjana W40 SEEMOC OK Jasenica SRB 54:00 55:00 95:00
2. 510 1600010 Markovic Radovan M50 SEEMOC OK Jasenica SRB 49:00 67:00 52:00
3. 545 888889 Milovanovic Zoran M55 SEEMOC OK Jasenica SRB 11:00 20:00 18:00
 
OK Javonis
1. 147 8655220 Martinkus Mantas M21E OK Javonis LTU 150:00 81:00
 
OK Jelen
1. 843 7663976 Beblek Ana W35 SEEMOC OK Jelen CRO 64:00 62:00 45:00
2. 423 446316 Fabijanić Daniel M35 SEEMOC OK Jelen CRO 51:00 53:00 48:00
3. 798 8654952 Sipina Halper Monika Martina W21A OK Jelen CRO 104:00 105:00 115:00 78:00
4. 427 Šeperić Grdiša Ivan M35 SEEMOC OK Jelen CRO 69:00 59:00 46:00
 
OK JISKRA NOVÝ BOR
1. 498 8524 Beranek Petr M50 OK JISKRA NOVÝ BOR CZE 05:00 105:00 112:00 104:00 15:00
 
OK Kapa
1. 921 1414540 Čerjaka Maija W55 OK Kapa LAT 03:00 137:00 103:00 111:00 09:00
2. 137 1415740 Čerjaks Kaspars M21E OK Kapa LAT 61:00 88:00 84:00 71:00 41:00
 
OK Kapela
1. 842 Berženji Sanda W35 SEEMOC OK Kapela CRO 50:00 50:00 38:00
2. 886 2109710 Glinska Beata Adrianna W45 SEEMOC OK Kapela CRO 08:00 02:00 03:00
3. 449 Meštrovič Tomislav M40 SEEMOC OK Kapela CRO 29:00 29:00 70:00
4. 542 893828 Raškaj Darko M55 SEEMOC OK Kapela CRO 15:00 00:00 20:00
5. 844 2105096 Čorko Meštrović Irena W35 SEEMOC OK Kapela CRO 60:00 64:00 43:00
 
OK Maksimir
1. 430 7820618 Delić Petar M35 SEEMOC OK Maksimir CRO 49:00 65:00 40:00
2. 544 7630314 Merunka Darko M55 SEEMOC OK Maksimir CRO 07:00 06:00 25:00
3. 478 300743 Vukelić Bojan M45 SEEMOC OK Maksimir CRO 32:00 38:00 86:00
4. 692 2061276 Vukelić Dora W14 OK Maksimir CRO 08:00 109:00 86:00 05:00 14:00
5. 244 406735 Vukelić Juraj M12 OK Maksimir CRO 57:00 170:00 113:00 82:00 59:00
 
OK Paracin
1. 475 8637583 Ilic Dejan M45 SEEMOC OK Paracin SRB 52:00 58:00 78:00
2. 476 1413995 Krstić Dragan M45 SEEMOC OK Paracin SRB 38:00 46:00 73:00
 
OK Slavia Hradec Kralove
1. 264 1400421 Dohnálek Tomáš M14 OK Slavia Hradec Kralove CZE 60:00 63:00 142:00 45:00 42:00
2. 284 8656641 Fábera David M16 OK Slavia Hradec Kralove CZE 33:00 120:00 134:00 132:00 41:00
3. 265 2073745 Kodytek Adam M14 OK Slavia Hradec Kralove CZE 44:00 75:00 114:00 47:00 26:00
4. 736 2017683 Kroniková Štěpánka W18 OK Slavia Hradec Kralove CZE 68:00 138:00 131:00 142:00 66:00
5. 322 7207030 Porkert Jan M18 OK Slavia Hradec Kralove CZE 96:00 138:00 88:00 135:00 84:00
6. 135 8660923 Sabatka Zdenek M21E OK Slavia Hradec Kralove CZE 25:00 84:00 82:00 69:00 35:00
7. 127 8656629 Samek Tomáš M21E OK Slavia Hradec Kralove CZE 85:00 72:00 66:00 61:00 69:00
8. 437 9101117 Slovák Miroslav M40 OK Slavia Hradec Kralove CZE 86:00 78:00 71:00 89:00 89:00
9. 411 9101116 Svoboda Ondra M35 OK Slavia Hradec Kralove CZE 52:00 135:00 129:00 121:00 36:00
10. 285 7206348 Tíchý Lubomír M16 OK Slavia Hradec Kralove CZE 43:00 130:00 128:00 124:00 51:00
11. 266 7210119 Černík Adam M14 OK Slavia Hradec Kralove CZE 30:00 57:00 102:00 57:00 30:00
 
OK Tivoli
1. 543 406885 Borštnik Aleš M55 SEEMOC OK Tivoli SLO 25:00 18:00 17:00
2. 887 406886 Pribaković Borštnik Ana W45 SEEMOC OK Tivoli SLO 20:00 02:00
3. 381 2065597 Černe Aljaž M21A OK Tivoli SLO 72:00
 
OK Vihor
1. 928 636977 Cvitković Maja W55 SEEMOC OK Vihor CRO 93:00 49:00 27:00
2. 815 Dukić Helena W21B OK Vihor CRO 88:00 147:00 54:00 16:00 92:00
3. 474 585858 Gobec Damir M45 SEEMOC OK Vihor CRO 56:00 42:00 67:00
4. 885 700021 Gobec Ivana W45 SEEMOC OK Vihor CRO 04:00 18:00 01:00
5. 811 Herceg Marija W21B OK Vihor CRO 18:00 80:00
6. 814 Kovačić Ana W21B OK Vihor CRO 96:00 137:00 50:00 31:00 84:00
7. 834 2067893 Kušt Maja W35 OK Vihor CRO 48:00 129:00 111:00 101:00 48:00
8. 599 222401 Mesić Ivica M65 SEEMOC OK Vihor CRO 65:00 27:00 76:00
9. 813 Miličević Aleksandra W21B OK Vihor CRO 80:00 151:00 66:00 29:00 96:00
10. 393 8280273 Pavlin Domagoj M21B OK Vihor CRO 66:00 163:00 74:00 65:00 60:00
11. 812 Penc Sanja W21B OK Vihor CRO 92:00 141:00 46:00 25:00 88:00
12. 810 Radić Vedrana W21B OK Vihor CRO 84:00 155:00 70:00 20:00 100:00
13. 394 Selandari Alberto M21B OK Vihor CRO 62:00 68:00
14. 833 2067883 Stipić Bernardica W35 OK Vihor CRO 56:00 125:00 123:00 103:00 52:00
15. 832 2084417 Stupalo Vlatka W35 OK Vihor CRO 52:00 121:00 119:00 105:00 38:00
16. 395 Turkalj Marijan M21B OK Vihor CRO 62:00 153:00 78:00 58:00 64:00
17. 457 8079783 Varnica Tomislav M40 SEEMOC OK Vihor CRO 47:00 35:00 73:00
18. 422 7778899 Vuk Tomislav M35 SEEMOC OK Vihor CRO 63:00 49:00 42:00
 
OK Zlatovrv
1. 196 1199256 Van Baelen Michaël M21E OK Zlatovrv MKD 90:00 86:00
 
OLA TSV Deggendorf
1. 901 8024566 Hufnagel Ingrid W50 OLA TSV Deggendorf GER 77:00 57:00 87:00 52:00 83:00
 
OLC Graz
1. 197 887836 Peter Mathias M21E OLC Graz AUT 57:00 158:00
 
OLC SKOG FRIBOURG
1. 130 7775577 Grote Andreas M21E OLC SKOG FRIBOURG SUI 51:00 74:00 64:00 64:00 17:00
 
OLC Union Viktring
1. 286 230585 Dobnik Elias M16 OLC Union Viktring AUT 37:00 118:00 126:00 126:00 53:00
2. 558 7110000 Dobnik Günther M60 OLC Union Viktring AUT 44:00 69:00 98:00 80:00 46:00
3. 146 7727722 Dobnik Rafael M21E OLC Union Viktring AUT 29:00 116:00 108:00 80:00 49:00
 
OLG Bonaduz
1. 937 8055155 Andres Iris W60 OLG Bonaduz SUI 19:00 123:00 85:00 92:00 27:00
2. 554 8001800 Andres Peter M60 OLG Bonaduz SUI 30:00 81:00 108:00 81:00 40:00
 
OLG Brinorbel
1. 555 8271254 Gardner Richard M60 OLG Brinorbel SUI 34:00 71:00 96:00 89:00 28:00
2. 557 8651705 Kirk Steve M60 OLG Brinorbel SUI 28:00 77:00 86:00 79:00 36:00
3. 556 400815 Waldron Peter M60 OLG Brinorbel SUI 38:00 89:00 100:00 83:00 42:00
 
OLG Regensburg
1. 359 8187420 Brandl Lorenz M20 OLG Regensburg GER 94:00 128:00 91:00 141:00 103:00
2. 134 8110220 Janischowsky Fabian M21E OLG Regensburg GER 47:00 82:00 78:00 68:00 11:00
3. 141 550297 Janischowsky Lukas M21E OLG Regensburg GER 07:00 114:00 106:00 75:00 15:00
4. 138 8101996 Nürnberger Julian M21E OLG Regensburg GER 11:00 94:00 90:00 72:00 45:00
 
OLV Landshut
1. 245 8012012 Oechler Jakob M12 OLV Landshut GER 61:00 162:00 131:00 72:00 39:00
2. 224 9022000 Oechler Lukas M10 OLV Landshut GER 99:00 161:00 124:00 133:00 101:00
3. 225 8324441 Oechler Moritz M10 OLV Landshut GER 95:00 171:00 134:00 135:00 97:00
4. 463 1401180 Weid Uwe M45 OLV Landshut GER 73:00 90:00 94:00 102:00 73:00
 
OLV Steinberg
1. 499 8220666 Kosch Christian M50 OLV Steinberg GER 11:00 99:00 110:00 99:00 17:00
2. 799 8130991 Kosch Sabeth W21A OLV Steinberg GER 94:00 94:00 97:00 116:00 96:00
3. 164 8260291 Scott Toby M21E OLV Steinberg GER 71:00 144:00 130:00 98:00 71:00
 
OLV Zug-Immensee
1. 963 8230947 Bieri Ruth W70 OLV Zug-Immensee SUI 28:00 145:00 55:00 97:00 26:00
2. 616 8051143 Bieri Walter M70 OLV Zug-Immensee SUI 10:00 98:00 71:00 116:00 08:00
 
Omega
1. 881 2067901 De Grande Angelique W45 Omega BEL 73:00 99:00 111:00 75:00 71:00
2. 442 2067899 Jansen Kim M40 Omega BEL 72:00 80:00 73:00 95:00 87:00
3. 228 2117842 Jansen Nathan M10 Omega BEL 87:00 167:00 128:00 139:00 91:00
4. 229 2117841 Jansen Thomas M10 Omega BEL 97:00 163:00 140:00 137:00 105:00
5. 698 1866160 Kerckhofs Feike W14 Omega BEL 06:00 115:00 76:00 01:00 00:00
6. 416 973560 Kerckhofs Marc M35 Omega BEL 46:00 137:00 143:00 112:00 48:00
7. 26 672000 Van De Velde Liesbeth W21E Omega BEL 22:00 97:00 93:00 50:00 18:00
 
OMEGA RUSSIA
1. 873 8002288 Skopinskaya Nastya W45 OMEGA RUSSIA RUS 69:00 101:00 99:00 74:00 65:00
2. 226 899109 Skopinski Ivan M10 OMEGA RUSSIA RUS 91:00 153:00 138:00 130:00 107:00
3. 464 8008877 Skopinski Sergey M45 OMEGA RUSSIA RUS 77:00 96:00 100:00 104:00 75:00
 
Oppsal orientering
1. 966 7816628 Bjordal Inger Lise W70 Oppsal orientering NOR 24:00 141:00 53:00 96:00 24:00
2. 621 2060824 Bjordal Roar M70 Oppsal orientering NOR 06:00 102:00 77:00 119:00 14:00
 
Orienta-MosCompass
1. 741 8229228 Baklanova Tatiana W18 Orienta-MosCompass RUS 62:00 144:00 139:00 141:00 64:00
 
Orientacijski klub Komenda
1. 504 2069808 Babič Silvo M50 Orientacijski klub Komenda SLO 114:00
2. 252 2113837 Cokan Jan M12 Orientacijski klub Komenda SLO 45:00 156:00 123:00 70:00 51:00
3. 653 2113840 Gombač Šuc Elena OPEN SHORT Orientacijski klub Komenda SLO 00:00 00:00
4. 867 1425110 Hacin Kölner Irena W40 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 56:00 57:00 89:00
5. 278 1425119 Kern Rok M14 Orientacijski klub Komenda SLO 58:00 69:00 98:00 40:00 64:00
6. 233 2113838 Kölner Anže M10 Orientacijski klub Komenda SLO 83:00 165:00 126:00 134:00 95:00
7. 433 7210500 Kölner Blaž M35 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 53:00 63:00 41:00
8. 686 2113842 Kölner Brina W12 Orientacijski klub Komenda SLO 01:00 124:00 99:00 94:00 35:00
9. 706 2069847 Pust Karin W16 Orientacijski klub Komenda SLO 105:00 96:00 108:00 142:00 107:00
10. 491 2088287 Pust Tomaž M45 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 69:00 34:00 76:00
11. 231 2069825 Seljak Jaka M10 Orientacijski klub Komenda SLO 138:00 103:00
12. 251 2069816 Seljak Luka M12 Orientacijski klub Komenda SLO 78:00 61:00
13. 827 2069834 Stojan Petra W21B Orientacijski klub Komenda SLO 56:00 13:00 74:00
14. 279 1425107 Turk Nejc M14 Orientacijski klub Komenda SLO 36:00 85:00 112:00 56:00 24:00
15. 519 7055111 Zavrl Janez M50 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 55:00 61:00
16. 460 7210497 Zupan Gregor M40 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 51:00 33:00 79:00
17. 868 1425101 Zupan Romana W40 SEEMOC Orientacijski klub Komenda SLO 52:00 51:00 96:00
18. 280 1425102 Zupan Tilen M14 Orientacijski klub Komenda SLO 26:00 79:00 118:00 38:00 70:00
19. 232 2113839 Šuc Enej M10 Orientacijski klub Komenda SLO 89:00 159:00 130:00 132:00 89:00
20. 216 235878 Šuc Teja KIDS Orientacijski klub Komenda SLO 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
21. 641 2113841 Šuc Timotej OPEN LONG Orientacijski klub Komenda SLO 00:00 90:00 90:00 60:00 00:00
22. 215 438998 Šuc Tin KIDS Orientacijski klub Komenda SLO 00:00 00:00
 
Orientacijski Klub Polaris
1. 389 Petrovič Blaž M21A Orientacijski Klub Polaris SLO 74:00
2. 490 1566506 Petrovič Dušan M45 SEEMOC Orientacijski Klub Polaris SLO 58:00 52:00 75:00
3. 468 2107073 Radovan Dalibor M45 Orientacijski Klub Polaris SLO 71:00
 
ORIENTACTION
1. 929 880286 Bridger Diana W55 SEEMOC ORIENTACTION CYP 01:00 87:00 35:00 31:00 01:00
 
Orienteering Association of Hong Kong
1. 163 500270 Kwok Kin Kwan M21E Orienteering Association of Hong Kong HKG 122:00 112:00 97:00
 
Orienteering Bay of Plenty
1. 806 7764620 Gray Anna W21A Orienteering Bay of Plenty NZL 86:00 90:00 101:00 108:00 80:00
 
ORIENTEERING COMO
1. 325 2037426 Bocchietti Tommaso M18 ORIENTEERING COMO ITA 98:00 146:00 92:00 136:00 88:00
2. 771 7207328 Ceresa Erica W20 ORIENTEERING COMO ITA 93:00 110:00 132:00 118:00 97:00
3. 133 2099290 Faini Luca M21E ORIENTEERING COMO ITA 67:00 27:00
4. 740 14284007 Zaffanella Guenda W18 ORIENTEERING COMO ITA 64:00 146:00 135:00 137:00 62:00
 
Orienteering Hutt Valley
1. 904 9180366 Robertson Anna W50 Orienteering Hutt Valley NZL 79:00 63:00 85:00 50:00 81:00
2. 503 9196510 Robertson John M50 Orienteering Hutt Valley NZL 09:00 107:00 104:00 102:00 13:00
 
Orienteering Klosterneuburg
1. 905 8024868 Palme Guni W50 Orienteering Klosterneuburg AUT 81:00 59:00 83:00 53:00 77:00
2. 505 8005468 Reisenberger Roland M50 Orienteering Klosterneuburg AUT 13:00 101:00 106:00 100:00 09:00
 
Orienteering Tarzo a.s.d.
1. 611 201476 Bernardi Silvano M65 SEEMOC Orienteering Tarzo a.s.d. ITA 79:00 13:00
2. 459 1006243 Pin Roland M40 SEEMOC Orienteering Tarzo a.s.d. ITA 33:00 51:00 71:00
 
Orienteering Team Kosutnjak, Belgrade
1. 454 435132 Avramovic Dejan M40 SEEMOC Orienteering Team Kosutnjak, Belgrade SRB 45:00 49:00 75:00
 
Orijentiring klub Soko 2015
1. 960 430335 Jovanović Milica W65 SEEMOC Orijentiring klub Soko 2015 SRB 62:00 17:00 34:00
 
Orlovo Gnezdo
1. 934 8655700 Dimitrova Mariana W55 SEEMOC Orlovo Gnezdo BUL 89:00 43:00 32:00
2. 954 1409414 Marinova-Zhaltova Krassimira W60 SEEMOC Orlovo Gnezdo BUL 115:00 59:00 54:00
3. 577 8655699 Mihalev Pavel M60 SEEMOC Orlovo Gnezdo BUL 31:00 26:00 46:00
4. 610 8655698 Neichev Toncho M65 SEEMOC Orlovo Gnezdo BUL 67:00 01:00 73:00
5. 894 1409410 Topalova Nikolina W45 SEEMOC Orlovo Gnezdo BUL 14:00 10:00 08:00
6. 277 338490 Velikov Mihail M14 Orlovo Gnezdo BUL 64:00 101:00 116:00 61:00 22:00
 
Pihkaniskat
1. 587 251988 Karhumäki Lauri M65 Pihkaniskat FIN 61:00 169:00 119:00 123:00 37:00
 
Planinsko Društvo Ajdovščina
1. 572 2034084 Kete Ivo M60 SEEMOC Planinsko Društvo Ajdovščina SLO 37:00 48:00 41:00
2. 959 438027 Kovač Marija W65 SEEMOC Planinsko Društvo Ajdovščina SLO 64:00 19:00 37:00
3. 573 2034098 Čufer Stanko M60 SEEMOC Planinsko Društvo Ajdovščina SLO 41:00 44:00 48:00
 
Planinsko društvo Tolmin
1. 329 Čopi Gašper M18 Planinsko društvo Tolmin SLO 142:00 100:00
 
Polisportiva Besanese
1. 535 1416548 Di Stefano Gianluca M55 Polisportiva Besanese ITA 14:00 117:00 114:00 92:00 18:00
2. 276 9000919 Di Stefano Marco Anselmo M14 Polisportiva Besanese ITA 28:00 93:00 100:00 42:00 46:00
3. 665 2103430 Di Stefano Silvia W10 Polisportiva Besanese ITA 65:00 135:00 106:00 122:00 77:00
4. 971 210463 Licia Kalcich W70 SEEMOC Polisportiva Besanese ITA 70:00 29:00 81:00
 
POSK PTT Beograd
1. 603 437223 Zagorac Djordje M65 SEEMOC POSK PTT Beograd SRB 59:00 17:00 74:00
 
Post SV Dresden
1. 562 8629988 Kraemer Werner M60 Post SV Dresden GER 40:00 83:00 106:00 84:00 38:00
 
PSD Kopaonik
1. 607 348523 Cvetković Milan M65 SEEMOC PSD Kopaonik SRB 73:00 23:00 75:00
 
PSK Pobeda
1. 930 1401562 Babić Jelena W55 SEEMOC PSK Pobeda SRB 83:00 41:00 30:00
2. 452 9998889 Krstić Predrag M40 SEEMOC PSK Pobeda SRB 35:00 41:00 81:00
3. 515 2077069 Markovic Srdjan M50 SEEMOC PSK Pobeda SRB 55:00 45:00 64:00
4. 969 206415 Milacic - Bajic Mirjana W70 SEEMOC PSK Pobeda SRB 68:00 33:00 79:00
 
Punto Nord
1. 522 8488388 Grilli Alberto M50 SEEMOC Punto Nord ITA 73:00 59:00 62:00
 
Rajamäen Rykmentti
1. 36 8090293 Robertson Laura W21E Rajamäen Rykmentti FIN 18:00 119:00 113:00 60:00 22:00
 
Ramblers
1. 414 7000344 Cote-Jacques Philippe M35 Ramblers CAN 66:00 143:00 119:00 115:00 32:00
2. 415 9201956 Forcier Jonathan M35 Ramblers CAN 58:00 129:00 135:00 113:00 46:00
3. 467 1423394 Valiquette Martin M45 Ramblers CAN 71:00 94:00 96:00 106:00 79:00
 
Red Kiwi Orienteering Club
1. 30 9101836 Ramsden Tessa W21E Red Kiwi Orienteering Club NZL 06:00 111:00 107:00 54:00 02:00
 
Romania
1. 609 7205701 Alexandrescu Constantin M65 SEEMOC Romania ROU 77:00 05:00 67:00
 
Sarnena Gora
1. 385 9995566 Dimitrov Dimitar M21A Sarnena Gora BUL 72:00 118:00 64:00 108:00
2. 849 9555406 Dimitrova Tanya W35 SEEMOC Sarnena Gora BUL 34:00 70:00 70:00 47:00
3. 212 4660079 Dimitrova Thea KIDS Sarnena Gora BUL 00:00 00:00 00:00 00:00
 
Semiperdo Orienteering Maniago
1. 850 8088086 Zambiasi Clizia W35 SEEMOC Semiperdo Orienteering Maniago ITA 62:00 60:00 44:00
 
shumen
1. 502 412715 Boyarov Yanko M50 shumen BUL 17:00 91:00 94:00
2. 637 2034117 Boyarova Tatyana OPEN LONG shumen BUL 00:00 90:00 90:00
 
Sjövalla FK
1. 940 239837 Wahlgren Karin W60 Sjövalla FK SWE 29:00 127:00 93:00 87:00
2. 533 620305 Wahlgren Per-arne M55 Sjövalla FK SWE 18:00 133:00 118:00 99:00 12:00
 
SK DMB
1. 421 2077030 Ivanišević Luka M35 SEEMOC SK DMB SRB 54:00 67:00 69:00 43:00 30:00
2. 546 1413966 Šuškić Sulejman M55 SEEMOC SK DMB SRB 05:00 10:00 21:00
 
SK MAGIC MAP
1. 864 1403182 Petrovic Natasha W40 SEEMOC SK MAGIC MAP SRB 50:00 61:00 94:00
2. 511 1396144 Radovanovic Slobodan M50 SEEMOC SK MAGIC MAP SRB 59:00 51:00 59:00
3. 450 1401554 Veljovic Slobodan M40 SEEMOC SK MAGIC MAP SRB 39:00 37:00 80:00
4. 677 437230 Veljović Anđela W12 SK MAGIC MAP SRB 25:00 122:00 79:00 99:00 29:00
5. 660 1420852 Veljović Emilija W10 SK MAGIC MAP SRB 77:00 147:00 108:00 119:00 69:00
6. 822 233226 Veljović Mirjana W21B SK MAGIC MAP SRB 90:00 149:00 52:00 23:00 86:00
 
Skeidi OK
1. 620 1009818 Berg Carl Ove M70 Skeidi OK NOR 04:00 96:00 65:00 117:00 16:00
2. 588 7837256 Kristensen Dag M65 Skeidi OK NOR 53:00 163:00 135:00 122:00 47:00
 
SKO Hemus - Troyan
1. 738 2013459 Donevska Bilyana W18 SKO Hemus - Troyan BUL 74:00 142:00 137:00 140:00 72:00
2. 737 2013456 Marinova Tzvetoslava W18 SKO Hemus - Troyan BUL 70:00 136:00 141:00 136:00 60:00
3. 693 49197 Mateeva Tsvetelina W14 SKO Hemus - Troyan BUL 10:00 123:00 84:00 00:00 08:00
 
SKO Kompas Radnevo
1. 512 8625790 Iliev Slav M50 SEEMOC SKO Kompas Radnevo BUL 67:00 57:00 54:00
2. 889 2800439 Ilieva Pavlina W45 SEEMOC SKO Kompas Radnevo BUL 02:00 14:00 05:00
3. 823 7107296 Ilieva Stamenka W21B SKO Kompas Radnevo BUL 26:00
 
SMOL
1. 938 7207652 Mårtensson Anna Lena W60 SMOL SWE 31:00 121:00 91:00 85:00 31:00
 
SOK Turnov
1. 210 51238 Zakouril Frantisek KIDS SOK Turnov CZE 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. 384 51726 Zakouril Tomas M21A SOK Turnov CZE 76:00 132:00 70:00 109:00 66:00
3. 645 1302868 Zakourilova Kamila OPEN SHORT SOK Turnov CZE 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
SSD-AŠZ GAJA
1. 413 2065880 Pavlič Gregor M35 SSD-AŠZ GAJA ITA 139:00 110:00
2. 636 2065886 Pavlič Margareta OPEN LONG SSD-AŠZ GAJA ITA 90:00 60:00
3. 635 2088835 Pavlič Zdenko OPEN LONG SSD-AŠZ GAJA ITA 90:00 60:00
4. 939 2065882 Rajgelj Chiara W60 SSD-AŠZ GAJA ITA 90:00 25:00
 
Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1. 455 7777740 Sebestyen Istvan M40 SEEMOC Stiinta Electro Sistem Baia Mare ROU 37:00 43:00 77:00
 
Szegedi Vasutas SE
1. 807 2052345 Nagy Virág W21A Szegedi Vasutas SE HUN 78:00 88:00 103:00 107:00 90:00
2. 28 1406123 Szerencsi Ildikó W21E Szegedi Vasutas SE HUN 12:00 109:00 105:00 52:00 06:00
 
Säterbygdens OK
1. 594 90033000 Hansson Bengt M65 Säterbygdens OK SWE 57:00 149:00 115:00 134:00 41:00
 
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
1. 500 7020217 Bujdosó István M50 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 03:00 93:00 96:00 98:00 03:00
2. 269 8080705 Bujdosó Márk M14 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 20:00 55:00 94:00 37:00 20:00
3. 161 2061645 Divin Peter M21E Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 01:00 104:00 98:00 95:00 03:00
4. 649 1080705 Hentes Ildiko OPEN SHORT Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
5. 31 2082338 Mantuano Eszter W21E Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 00:00 105:00 101:00 55:00 00:00
6. 440 2111508 Nagy József M40 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 88:00 77:00
7. 227 2111507 Nagy Norbert M10 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 129:00 87:00
8. 290 8042201 Nagy Peter M16 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 123:00 25:00
9. 703 8042202 Nagy Zsófia W16 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 138:00 99:00
10. 875 2111509 Nagyné Simon Ágnes W45 Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület HUN 68:00 57:00
 
TEA Club Sofia
1. 626 2008596 Kamenov Kiril M70 SEEMOC TEA Club Sofia BUL 46:00 07:00 60:00
 
Team BIH
1. 744 2077006 Dzaferović Lamija W18 SEEOC Team BIH BiH
2. 722 2077007 Huko Emina W16 SEEOC Team BIH BiH
3. 332 2077009 Pandzić Feđa M18 SEEOC Team BIH BiH
4. 333 2077008 Šaljić Adi M18 SEEOC Team BIH BiH
 
Team Bulgaria
1. 117 8652494 Atanasov Apostol M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 26:00 26:00 36:00
2. 1117 8652494 Atanasov Apostol M21E Team Bulgaria BUL
3. 790 8652507 Atanasova Elitsa W20 SEEOC Team Bulgaria BUL
4. 347 8655565 Borisov Petar M18 SEEOC Team Bulgaria BUL
5. 757 8627813 Dermendzhieva Mariya W18 SEEOC Team Bulgaria BUL
6. 759 9999444 Dyaksova Andreya W18 SEEOC Team Bulgaria BUL
7. 17 9999555 Dyaksova Antoaneta W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 29:00 29:00 16:00
8. 1017 9999555 Dyaksova Antoaneta W21E Team Bulgaria BUL
9. 791 1401665 Dyaksova Evangelina W20 SEEOC Team Bulgaria BUL
10. 375 9102936 Georgiev Plamen M20 SEEOC Team Bulgaria BUL
11. 728 8655953 Georgieva Niya W16 SEEOC Team Bulgaria BUL
12. 19 2013404 Gotseva Liliana W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 31:00 31:00 18:00
13. 1019 2013404 Gotseva Liliana W21E Team Bulgaria BUL
14. 20 502549 Ilieva Iliana W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 39:00 39:00 19:00
15. 349 8652503 Ivandjikov Boyan M18 SEEOC Team Bulgaria BUL
16. 314 8212100 Ivanov Aleksandar M16 SEEOC Team Bulgaria BUL
17. 18 1302707 Ivanova Kristina W21E SEEOC Team Bulgaria BUL 37:00 37:00 17:00
18. 1018 1302707 Ivanova Kristina W21E Team Bulgaria BUL
19. 758 9999333 Ivanova Simona W18 SEEOC Team Bulgaria BUL
20. 730 1409404 Koeva Velina W16 SEEOC Team Bulgaria BUL
21. 348 8640387 Kotkov Toma M18 SEEOC Team Bulgaria BUL 76:00
22. 756 2041026 Lambeva Monika W18 SEEOC Team Bulgaria BUL
23. 789 9101712 Mitkova Borislava W20 SEEOC Team Bulgaria BUL
24. 311 2013453 Nedkov Nikolay M16 SEEOC Team Bulgaria BUL
25. 346 8636964 Neykov Valentin M18 SEEOC Team Bulgaria BUL
26. 312 7300280 Petrov Kaloyan M16 SEEOC Team Bulgaria BUL
27. 729 9101713 Petrova Yasna W16 SEEOC Team Bulgaria BUL
28. 374 1409401 Rachev Martin M20 SEEOC Team Bulgaria BUL
29. 313 9500007 Shterev Preslav M16 SEEOC Team Bulgaria BUL
30. 126 8282222 Sirakov Ivan M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 48:00 48:00 44:00
31. 1126 8282222 Sirakov Ivan M21E Team Bulgaria BUL
32. 376 1006081 Yordanov Stefan M20 SEEOC Team Bulgaria BUL
33. 123 8403301 Yordanov Teodor M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 40:00 40:00 41:00
34. 1123 8403301 Yordanov Teodor M21E Team Bulgaria BUL
35. 124 2013439 Zhelyazkov Dimitar M21E SEEOC Team Bulgaria BUL 36:00 36:00 42:00
36. 1124 2013439 Zhelyazkov Dimitar M21E Team Bulgaria BUL
 
Team Croatia
1. 302 8135002 Gobec Jan M16 SEEOC Team Croatia CRO
2. 102 7910421 Horvat Lobel M21E SEEOC Team Croatia CRO 04:00 02:00 21:00
3. 1102 7910421 Horvat Lobel M21E Team Croatia CRO
4. 109 1401001 Ivković Luka M21E SEEOC Team Croatia CRO 10:00 10:00 28:00
5. 1109 1401001 Ivković Luka M21E Team Croatia CRO
6. 5 7600000 Jandrečić Nola W21E SEEOC Team Croatia CRO 07:00 09:00 04:00
7. 1004 7600000 Jandrečić Nola W21E Team Croatia CRO
8. 337 1289347 Kukec Jura M18 SEEOC Team Croatia CRO
9. 723 8231003 Pavlin Paula W16 SEEOC Team Croatia CRO
10. 724 2105108 Perić Jerković Olga W16 SEEOC Team Croatia CRO
11. 119 8221221 Razum Matija M21E SEEOC Team Croatia CRO 42:00 42:00 37:00
12. 1119 8221221 Razum Matija M21E Team Croatia CRO
13. 866 46479 Seražin Korper Sabina W40 SEEMOC Team Croatia CRO 60:00 65:00 91:00
14. 105 300745 Čapeta Davor M21E SEEOC Team Croatia CRO 08:00 08:00 24:00
15. 1105 300745 Čapeta Davor M21E Team Croatia CRO
 
Team Elite MTBO
1. 23 7207666 Barlet Gaëlle W21E Team Elite MTBO FRA 02:00 95:00 91:00 47:00 10:00
2. 136 1987000 Fucgs Baptiste M21E Team Elite MTBO FRA 65:00 86:00 80:00 70:00 33:00
 
Team Macedonia
1. 732 2046157 Bojadzieva Margaux W16 SEEOC Team Macedonia MKD
2. 6 2046111 Chkripeska Meri W21E SEEOC Team Macedonia MKD 21:00 21:00 05:00
3. 1005 2046111 Chkripeska Meri W21E Team Macedonia MKD
4. 104 2046142 Draginov Yane M21E SEEOC Team Macedonia MKD 02:00 04:00 23:00
5. 1104 2046142 Draginov Yane M21E Team Macedonia MKD
6. 765 2046145 Jovanoska Elena W18 SEEOC Team Macedonia MKD
7. 461 Kostov Gorgi M40 SEEMOC Team Macedonia MKD 53:00 53:00 82:00
8. 377 2046102 Koteski Mario M20 SEEOC Team Macedonia MKD
9. 766 2046110 Krzheska Eleonora W18 SEEOC Team Macedonia MKD
10. 2 2046152 Petreska Talija W21E SEEOC Team Macedonia MKD 05:00 03:00 01:00
11. 1001 2046152 Petreska Talija W21E Team Macedonia MKD
12. 731 2046160 Serafimovska Hristina W16 SEEOC Team Macedonia MKD
13. 764 2046117 Serafimovska Marija W18 SEEOC Team Macedonia MKD
14. 539 Serafimovski Vasko M55 SEEMOC Team Macedonia MKD 23:00 22:00 27:00
15. 101 2046112 Taleski Aleksandar M21E SEEOC Team Macedonia MKD 06:00 00:00 20:00
16. 1101 2046112 Taleski Aleksandar M21E Team Macedonia MKD
17. 355 2046113 Todorovski Jovan M18 SEEOC Team Macedonia MKD
18. 356 2046103 Trajkoski David M18 SEEOC Team Macedonia MKD
19. 354 2046106 Veleski Hristijan M18 SEEOC Team Macedonia MKD
 
Team Moldova
1. 1 1000314 Bondarenco Natalia W21E SEEOC Team Moldova MDA 01:00 01:00 00:00
2. 1012 1000345 Bondarenco Natalia W21E Team Moldova MDA
3. 340 1300758 Buzuc Constantin M18 SEEOC Team Moldova MDA
4. 365 1000398 Cabîs Vladimir M20 SEEOC Team Moldova MDA
5. 783 1300788 Corostîliova Anastasia W20 SEEOC Team Moldova MDA
6. 303 1300767 Davîdov Iaroslav M16 SEEOC Team Moldova MDA
7. 726 1300765 Eriomenco Iulia W16 SEEOC Team Moldova MDA
8. 1116 1993527 Fala Sergiu M21E Team Moldova MDA 55:00
9. 116 1993527 Fala Sergiu M21E SEEOC Team Moldova MDA 24:00 24:00 35:00
10. 120 1006086 Fomiciov Anatolii M21E SEEOC Team Moldova MDA 34:00 34:00 38:00
11. 1120 1006086 Fomiciov Anatolii M21E Team Moldova MDA
12. 121 1300760 Fomiciov Ivan M21E SEEOC Team Moldova MDA 46:00 46:00 39:00
13. 1122 1300760 Fomiciov Ivan M21E Team Moldova MDA
14. 122 1000368 Fomiciov Vasilii M21E SEEOC Team Moldova MDA 44:00 44:00 40:00
15. 1121 1000368 Fomiciov Vasilii M21E Team Moldova MDA
16. 339 1000309 Gladchih Dmitrii M18 SEEOC Team Moldova MDA
17. 750 1000313 Iordachi Victoria W18 SEEOC Team Moldova MDA
18. 304 1000304 Iordatii Vladimir M16 SEEOC Team Moldova MDA
19. 8 1000321 Isacova Anastasia W21E SEEOC Team Moldova MDA 15:00 13:00 07:00
20. 1007 1000321 Isacova Anastasia W21E Team Moldova MDA
21. 727 1000305 Isacova Irina W16 SEEOC Team Moldova MDA
22. 341 Iurichin Nichita M18 SEEOC Team Moldova MDA
23. 338 1000310 Macari Marius M18 SEEOC Team Moldova MDA
24. 725 1000306 Miron Valeria W16 SEEOC Team Moldova MDA
25. 748 1300759 Nadrag Valeria W18 SEEOC Team Moldova MDA
26. 3 1000319 Naghibina Iulia W21E SEEOC Team Moldova MDA 11:00 05:00 02:00
27. 1002 1000319 Naghibina Iulia W21E Team Moldova MDA
28. 713 1000308 Parascheva Nicoletta W16 SEEOC Team Moldova MDA
29. 749 1000312 Pisaniuc Olga W18 SEEOC Team Moldova MDA
30. 16 8041989 Rîbediuc Galina W21E SEEOC Team Moldova MDA 33:00 33:00 15:00
31. 1016 8041989 Rîbediuc Galina W21E Team Moldova MDA
32. 305 1000303 Spataru Evghenii M16 SEEOC Team Moldova MDA
33. 751 1000311 Spînu Ana W18 SEEOC Team Moldova MDA
34. 784 1000318 Staver Adriana W20 SEEOC Team Moldova MDA
35. 785 1000317 Turcanu Lucia W20 SEEOC Team Moldova MDA
36. 306 1300762 Vîrtan Maxim M16 SEEOC Team Moldova MDA
37. 782 1000316 Zacrevschi Daria W20 SEEOC Team Moldova MDA
 
Team Romania
1. 309 Adrian Iacob M16 SEEOC Team Romania ROU
2. 368 Alexandru Biro M20 SEEOC Team Romania ROU
3. 310 Alexandru Catana M16 SEEOC Team Romania ROU
4. 15 8000410 Anghel Andra W21E SEEOC Team Romania ROU 35:00 35:00 14:00
5. 1015 8000410 Anghel Andra W21E Team Romania ROU
6. 107 8000403 Barkasz Daniel M21E SEEOC Team Romania ROU 14:00 14:00 26:00
7. 1107 8000403 Barkasz Daniel M21E Team Romania ROU
8. 307 Catalin Vadean M16 SEEOC Team Romania ROU
9. 125 8000408 Ciobanu Roman M21E SEEOC Team Romania ROU 38:00 38:00 43:00
10. 1125 8000408 Ciobanu Roman M21E Team Romania ROU
11. 345 Crisan Ionut M18 SEEOC Team Romania ROU
12. 369 Csongor Szikszai M20 SEEOC Team Romania ROU
13. 788 Culcean Roxana W20 SEEOC Team Romania ROU
14. 716 Divin Judit W16 SEEOC Team Romania ROU
15. 752 Galateanu Adela W18 SEEOC Team Romania ROU
16. 714 Galateanu Daria W16 SEEOC Team Romania ROU
17. 366 8000402 George Minoiu M20 SEEOC Team Romania ROU
18. 344 Knobloch Esztergar Peter M18 SEEOC Team Romania ROU
19. 753 Marcu Valentina W18 SEEOC Team Romania ROU
20. 787 Mija Denise W20 SEEOC Team Romania ROU
21. 308 Nandor Csis M16 SEEOC Team Romania ROU
22. 786 Neda Agnes W20 SEEOC Team Romania ROU
23. 1110 500538 Patras Ionut M21E Team Romania ROU 09:00
24. 110 500538 Patras Ionut M21E SEEOC Team Romania ROU 18:00 18:00 29:00
25. 342 Peles Vlad M18 SEEOC Team Romania ROU
26. 12 Raduly Annamaria W21E SEEOC Team Romania ROU 19:00 19:00 11:00
27. 1011 Raduly Annamaria W21E Team Romania ROU
28. 715 Raduly Reka W16 SEEOC Team Romania ROU
29. 717 Roman Alexandra W16 SEEOC Team Romania ROU
30. 367 Sergiu Mate M20 SEEOC Team Romania ROU
31. 113 Suciu Simion M21E SEEOC Team Romania ROU 20:00 20:00 32:00
32. 1113 Suciu Simion M21E Team Romania ROU
33. 754 Teca Alina W18 SEEOC Team Romania ROU
34. 343 Vigh Lorand M18 SEEOC Team Romania ROU
35. 755 Virag Timea W18 SEEOC Team Romania ROU
 
Team Serbia
1. 112 2034133 Ćorić Željko M21E SEEOC Team Serbia SRB 32:00 32:00 31:00
2. 1112 2034133 Ćorić Željko M21E Team Serbia SRB
3. 115 8625374 Bilić Stefan M21E SEEOC Team Serbia SRB 28:00 28:00 34:00
4. 1115 8625374 Bilić Stefan M21E Team Serbia SRB
5. 14 1428919 Dokmanović Dragana W21E SEEOC Team Serbia SRB 27:00 27:00 13:00
6. 1014 1428919 Dokmanović Dragana W21E Team Serbia SRB
7. 746 2077035 Grozdanić Jovana W18 SEEOC Team Serbia SRB
8. 108 1402320 Ivković Slobodan M21E SEEOC Team Serbia SRB 16:00 16:00 27:00
9. 1108 1402320 Ivković Slobodan M21E Team Serbia SRB
10. 301 435127 Kostić Nikola M16 SEEOC Team Serbia SRB
11. 711 2077040 Krtinić Mia W16 SEEOC Team Serbia SRB
12. 334 2077070 Marković Dušan M18 SEEOC Team Serbia SRB
13. 300 2114766 Milekić Đorde M16 SEEOC Team Serbia SRB
14. 299 2077049 Najdanović Milan M16 SEEOC Team Serbia SRB
15. 710 8080603 Najdanović Nevena W16 SEEOC Team Serbia SRB
16. 336 233328 Nikodijević Aleksa M18 SEEOC Team Serbia SRB
17. 11 8209986 Perać Slađana W21E SEEOC Team Serbia SRB 17:00 17:00 10:00
18. 1010 8209986 Perać Slađana W21E Team Serbia SRB
19. 335 1413994 Radovanović Marko M18 SEEOC Team Serbia SRB
20. 781 1406647 Stanojević Olga W20 SEEOC Team Serbia SRB
21. 712 2077065 Stuparević Nina W16 SEEOC Team Serbia SRB
22. 767 2015215 Talijan Jovana W18 SEEOC Team Serbia SRB
23. 745 2077075 Tatić Natalija W18 SEEOC Team Serbia SRB
24. 747 8257015 Ćirić Lenka W18 SEEOC Team Serbia SRB
25. 9 2015228 Ćosić Marija W21E SEEOC Team Serbia SRB 23:00 23:00 08:00
26. 1008 2015228 Ćosić Marija W21E Team Serbia SRB
 
Team Slovenia
1. 718 7210498 Babič Katja W16 SEEOC Team Slovenia SLO
2. 352 9101667 Blaž Matic M18 SEEOC Team Slovenia SLO
3. 372 8000018 Bogataj Mark M20 SEEOC Team Slovenia SLO
4. 7 7487748 Bogataj Tajda W21E SEEOC Team Slovenia SLO 03:00 15:00 06:00
5. 1006 7487748 Bogataj Tajda W21E Team Slovenia SLO
6. 103 Dovč Jan M21E SEEOC Team Slovenia SLO 00:00 06:00 22:00
7. 1103 Dovč Jan M21E Team Slovenia SLO
8. 1003 2036371 Flašker Ajda W21E Team Slovenia SLO 14:00
9. 4 2036371 Flašker Ajda W21E SEEOC Team Slovenia SLO 13:00 11:00 03:00
10. 10 1404141 Flerin Mojca W21E SEEOC Team Slovenia SLO 09:00 07:00 09:00
11. 1009 1404141 Flerin Mojca W21E Team Slovenia SLO
12. 795 1401548 Foški Brina W20 SEEOC Team Slovenia SLO
13. 792 2077619 Gantar Lara W20 SEEOC Team Slovenia SLO
14. 350 2077609 Gantar Tjaž M18 SEEOC Team Slovenia SLO
15. 370 442814 Hadalin Iztok M20 SEEOC Team Slovenia SLO
16. 111 887794 Hribar Andraž M21E SEEOC Team Slovenia SLO 22:00 22:00 30:00
17. 1111 887794 Hribar Andraž M21E Team Slovenia SLO
18. 13 2052392 Jeram Nuša W21E SEEOC Team Slovenia SLO 25:00 25:00 12:00
19. 1013 2052392 Jeram Nuša W21E Team Slovenia SLO
20. 316 2077853 Jevševar Martin M16 SEEOC Team Slovenia SLO
21. 794 7210499 Jezeršek Polona W20 SEEOC Team Slovenia SLO
22. 315 2069807 Kavčič Domen M16 SEEOC Team Slovenia SLO
23. 431 887795 Kenda Klemen M35 SEEMOC Team Slovenia SLO 71:00 47:00 39:00
24. 719 1425105 Kern Tina W16 SEEOC Team Slovenia SLO
25. 318 2120869 Luznar Aljaž M16 SEEOC Team Slovenia SLO 23:00
26. 132 1398931 Petrovič Blaž M21E Team Slovenia SLO 49:00 76:00 66:00 19:00
27. 371 1401504 Petrovič Gašper M20 SEEOC Team Slovenia SLO
28. 720 1425104 Pogačar Ana Pia W16 SEEOC Team Slovenia SLO
29. 762 1398929 Poljanšek Nika W18 SEEOC Team Slovenia SLO
30. 317 2107053 Poženel Natan Maj M16 SEEOC Team Slovenia SLO
31. 793 9002007 Ravnikar Monika W20 SEEOC Team Slovenia SLO
32. 351 7210496 Ravnikar Žan M18 SEEOC Team Slovenia SLO
33. 760 2077602 Razpet Deja W18 SEEOC Team Slovenia SLO
34. 353 2077612 Rupnik Ambrož M18 SEEOC Team Slovenia SLO
35. 106 2077620 Stanonik Simon M21E SEEOC Team Slovenia SLO 12:00 12:00 25:00
36. 1106 2077620 Stanonik Simon M21E Team Slovenia SLO
37. 114 1401615 Tušar Peter M21E SEEOC Team Slovenia SLO 30:00 30:00 33:00
38. 1114 1401615 Tušar Peter M21E Team Slovenia SLO
39. 721 2069843 Tušar Teja W16 SEEOC Team Slovenia SLO 97:00
40. 761 9011122 Zavrl Zala W18 SEEOC Team Slovenia SLO
41. 763 1425109 Šalamun Ana W18 SEEOC Team Slovenia SLO
42. 373 1908999 Škarabot Matej M20 SEEOC Team Slovenia SLO
43. 199 7003290 Šumečki Žan Luka M21E Team Slovenia SLO 78:00
 
Tipo Orienteering Club
1. 639 9080800 Holper Antónia OPEN LONG Tipo Orienteering Club HUN 90:00 60:00 00:00
2. 638 9080700 Miháczi Zoltán OPEN LONG Tipo Orienteering Club HUN 90:00 60:00 00:00
 
Titan
1. 532 8654955 Bor Alex M55 Titan RUS 12:00 119:00 134:00 94:00 02:00
2. 879 8654921 Kunitskaya Natalia W45 Titan RUS 71:00 105:00 103:00 71:00 67:00
 
Transilva Cluj
1. 972 1006648 Fey Clara W70 SEEMOC Transilva Cluj ROU 74:00 31:00 80:00
2. 578 1006654 Fey Sandor M60 SEEMOC Transilva Cluj ROU 35:00 32:00 43:00
 
Trapezitsa
1. 492 2008678 Atanasov Aleksandar M45 SEEMOC Trapezitsa BUL 72:00 60:00 84:00
2. 851 2008676 Atanasova Mariyana W35 SEEMOC Trapezitsa BUL 66:00 56:00 40:00
3. 217 2008685 Atanasova Yoana KIDS Trapezitsa BUL 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
Turkey
1. 523 Yaşar Ahmet M50 SEEMOC Turkey TUR 65:00 69:00 63:00
 
Turun Metsänkävijät
1. 204 741912 Koivula Tiina BEGINNERS Turun Metsänkävijät FIN 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. 387 1399931 Suntila Juha M21A Turun Metsänkävijät FIN 86:00 130:00 78:00 113:00 64:00
 
TV Coburg-Neuses
1. 965 2041748 Weid Angelika W70 TV Coburg-Neuses GER 26:00 143:00 57:00 95:00 30:00
 
Tyrving
1. 564 8636839 Jacobsen Svein M60 Tyrving NOR 36:00 85:00 92:00 90:00 26:00
2. 565 7205569 Refsland Ivar M60 Tyrving NOR 48:00 75:00 104:00 88:00 32:00
 
Ulita Orienteering Broumov
1. 441 2032383 Rusin Jan M40 Ulita Orienteering Broumov CZE 78:00 86:00 79:00 94:00 83:00
2. 291 8656610 Rusin Vojtech M16 Ulita Orienteering Broumov CZE 49:00 138:00 120:00 125:00 47:00
3. 880 2032384 Rusinova Alena W45 Ulita Orienteering Broumov CZE 63:00 111:00 109:00 70:00 63:00
 
UNEFS Bucharest
1. 267 2075029 Galateanu Andrei M14 UNEFS Bucharest ROU 24:00 99:00 96:00 55:00 66:00
2. 451 1408248 Galateanu Horia M40 SEEMOC UNEFS Bucharest ROU 70:00 49:00 39:00 72:00
3. 625 425851 Galateanu Lucian M70 SEEMOC UNEFS Bucharest ROU 00:00 52:00 01:00 59:00
4. 855 425861 Galateanu Raluca W40 UNEFS Bucharest ROU 86:00 127:00
 
Universitatea Craiova
1. 574 8000407 Minoiu Emilian M60 SEEMOC Universitatea Craiova ROU 39:00 30:00 39:00
2. 897 8000401 Minoiu Veronica W45 SEEMOC Universitatea Craiova ROU 18:00 22:00 10:00
3. 274 9000101 Mirea Radu Mihai M14 Universitatea Craiova ROU 56:00 59:00 130:00 52:00 44:00
 
Universitni Sportovni Klub Praha
1. 203 2081375 Hronova Katarina BEGINNERS Universitni Sportovni Klub Praha CZE 00:00 00:00 00:00
2. 443 53399 Pastuszek Jakub M40 Universitni Sportovni Klub Praha CZE 76:00 83:00 85:00
3. 213 2111766 Pastuszek Lukáš KIDS Universitni Sportovni Klub Praha CZE 00:00 00:00 00:00
4. 684 53374 Pastuszkova Laura W12 Universitni Sportovni Klub Praha CZE 132:00 75:00 15:00
 
USV Jena
1. 150 7161997 Hochstetter Joris M21E USV Jena GER 75:00 102:00 96:00 84:00 57:00
 
Uzana Gabrovo
1. 524 7300016 Dachev Stoyan M50 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 71:00 75:00 57:00
2. 388 8111133 Dobrev Dobromir M21A Uzana Gabrovo BUL 82:00 128:00 76:00 62:00
3. 898 2013415 Gateva Miglena W45 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 20:00 06:00 12:00
4. 707 45729 Gateva Mira W16 Uzana Gabrovo BUL 103:00 94:00 112:00 143:00 103:00
5. 456 1401684 Kasev Milen M40 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 43:00 47:00 74:00
6. 869 2013447 Krasteva Milena W40 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 62:00 63:00 90:00
7. 612 412732 Nikolaev Hristo M65 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 57:00 07:00 71:00
8. 852 2013475 Nikolova Eleonora W35 SEEMOC Uzana Gabrovo BUL 56:00 54:00 41:00
 
Valbonne Sophia Antipolis Orientation
1. 531 8010020 Kastensson Jens M55 Valbonne Sophia Antipolis Orientation FRA 22:00 125:00 126:00 93:00 14:00
2. 922 636106 Kastensson Lotta W55 Valbonne Sophia Antipolis Orientation FRA 13:00 145:00 105:00 108:00 03:00
 
Valdi Sofia
1. 803 7208333 Gincheva Siliya W21A Valdi Sofia BUL 88:00 100:00 93:00 113:00 86:00
2. 453 8627833 Iordanov Plamen M40 SEEMOC Valdi Sofia BUL 41:00 45:00 78:00
3. 202 206306 Jordanov Simeon BEGINNERS Valdi Sofia BUL 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
4. 650 412899 Ognyanov Ognyan OPEN SHORT Valdi Sofia BUL 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
5. 704 9900006 Yordanova Desislava W16 Valdi Sofia BUL 99:00 100:00 104:00 141:00 109:00
 
Wallachian Independent Team
1. 560 8071221 Krejcik Zbynek M60 Wallachian Independent Team CZE 32:00 87:00 102:00 87:00 34:00
2. 923 8260628 Krejcikova Monika W55 Wallachian Independent Team CZE 11:00 139:00 109:00 110:00 05:00
 
WARRIOR OC
1. 527 8628655 Bagness Martin M55 WARRIOR OC GBR 10:00 131:00 120:00 96:00 16:00
2. 872 Exley Jane W45 WARRIOR OC GBR 61:00 95:00 107:00 72:00 69:00
 
West Yorkshire Orienteers
1. 877 426537 Adams Janet W45 West Yorkshire Orienteers GBR 67:00 109:00 105:00 69:00
2. 878 710210 Conway Natasha W45 West Yorkshire Orienteers GBR 59:00 97:00 101:00 77:00
3. 501 753860 Conway Neil M50 West Yorkshire Orienteers GBR 15:00 97:00 102:00 105:00
 
WOLF Haltern
1. 646 339019 Gierlach Maria OPEN SHORT WOLF Haltern GER 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. 559 1790 Gierlach Peter M60 WOLF Haltern GER 46:00 79:00 94:00 86:00 30:00
 
X-OL
1. 208 2103988 Hölzer Delania KIDS X-OL SLO 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. 207 2800613 Hölzer Tamino KIDS X-OL SLO 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
 
Yenimahalle Teknik
1. 483 7205200 Deniz Ekrem M45 SEEMOC Yenimahalle Teknik TUR 64:00 72:00 85:00
2. 484 7208059 Dogan Hüseyin M45 SEEMOC Yenimahalle Teknik TUR 48:00 62:00 83:00
3. 517 7208058 Gökbulut Kudret M50 SEEMOC Yenimahalle Teknik TUR 75:00 65:00 56:00
4. 485 7208055 Ipekoglu Suat M45 SEEMOC Yenimahalle Teknik TUR 54:00 34:00 68:00
 
Škofjeloški orientacijski klub
1. 198 520504 Eržen Boris M21E Škofjeloški orientacijski klub SLO 21:00 74:00
2. 219 980592 Eržen Plavčak Izabela KIDS Škofjeloški orientacijski klub SLO 00:00
3. 550 Sladič Roman M55 SEEMOC Škofjeloški orientacijski klub SLO 00:00 19:00 23:00